reklama
reklama

Gwiazdy wystąpią na Majówkę i Święto Róży w Kutnie. Poznaliśmy nazwy zespołów! – ZDJĘCIA

Tegoroczna majówka w Kutnie szykuje się naprawdę fascynująco. Po dłuższej przerwie mieszkańcy znów będą mogli wybrać się na majówkowe koncerty. Gwiazdami tegorocznej Kutnowskiej Majówki będą: Golec uOrkiestra i Gromee. Z kolei na Święcie Róży wystąpią T.Love i Cleo.

- R E K L A M A -

― Majówka to konglomerat różnego rodzaju wydarzeń. Tych jak zwykle będzie bardzo dużo, będą również występy muzyczne. Niemniej chciałbym najbardziej państwa zaprosić na 3 maja do Parku Traugutta. Uczniowie kutnowskich szkół oraz przedszkolacy będą uczestniczyć w pokazach tańców narodowych ― mówił na specjalnej konferencji prasowej Zbigniew Wdowiak, zastępca prezydenta Kutna.

Długi weekend rozpoczynający maj wystartuje w środę 1 maja, kiedy to tradycyjnie odbędzie się majówka z Bareją.  

- R E K L A M A -

― Majówka z Bareją tradycyjnie będzie zlokalizowana przed Kutnowskim Domem Kultury. Zaplanowany jest zlot miłośników filmów Barei. Będą spotkania z Jackiem Fedorowiczem oraz dziećmi Stanisława Barei. Będą wycieczki autobusowe z przewodnikiem ― zapowiadał Radosław Rojewski, dyrektor Kutnowskiego Domu Kultury.

Po pięcioletniej przerwie wracamy z koncertami na dużej scenie.

- R E K L A M A -

― Zaczynamy od solidnej dawki góralskiego przytupu. Już 4 maja na scenie na Stadionie Miejskim na ul. Kościuszki wystąpi znana wszystkim Golec uOrkiestra  czyli solidna porcja soczystego góralskiego folku z przytupem oraz jeden z najpopularniejszych DJów i producentów muzycznych w Polsce Gromee ― podkreślił Mariusz Sikora, przewodniczący Rady Miasta Kutno.

Klubowych dźwięków przez cały długi weekend nie zabraknie na Placu Wolności. Tam po raz kolejny odbędzie się Clubbing na Wolności, gdzie zaprezentują się kutnowscy dje oraz gwiazda wydarzenia znany w Polsce i zagranicą dj i producent Milkwish.

Ponadto tradycyjnie mieszkańcy będą mogli wziąć udział w uroczystościach patriotycznych. Poza tym tradycyjnie na majówkę pojawi się lunapark oraz Jarmark Majowy oraz festiwal Food Trucków.

Podano także nazwy pierwszych zespołów, które wystąpią we wrześniu na Święcie Róży – są to Cleo i T.Love. Wkrótce poznamy kolejne szczegóły dotyczące największej różanej imprezy w regionie,

(UM Kutno)

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: