Harmonijny poranek z jogą w Parku Traugutta. Rozpoczął się sezon „Jogi na trawie” (ZDJĘCIA)

W Parku Traugutta w Kutnie odbyły się pierwsze z cyklu letnich zajęć jogi, prowadzone przez doświadczoną instruktorkę, Elę Gontarek. Była to wyjątkowa okazja do rozpoczęcia dnia w harmonii i z energią.

- R E K L A M A -

Ela Gontarek, dyplomowany nauczyciel jogi z wieloletnim doświadczeniem w medytacji, technikach relaksacyjnych oraz ćwiczeniach psychofizycznych, zapewniła uczestnikom profesjonalne wsparcie i inspirację. Jej bogate kwalifikacje obejmują również prowadzenie zajęć z Nirvana Fitness, Vinyasa Power Jogi, Pilatesu, treningu Zdrowego Kręgosłupa, biegania oraz jogi dla dzieci. Dzięki jej wiedzy i umiejętnościom, uczestnicy mieli okazję doświadczyć kompleksowego podejścia do zdrowia fizycznego i psychicznego.

Zajęcia w Parku Traugutta przyciągnęły liczne grono miłośników jogi, którzy cieszyli się ćwiczeniami na świeżym powietrzu. Atmosfera była pełna spokoju i pozytywnej energii, a uczestnicy mieli okazję nie tylko zadbać o swoje ciało, ale również nawiązać nowe znajomości i zrelaksować się w otoczeniu natury.

- R E K L A M A -

Kutnowski Dom Kultury zachęca wszystkich zainteresowanych do dołączenia do kolejnych sesji jogi w Parku Traugutta! Harmonogram obejmuje jeszcze cztery spotkania: 20 lipca oraz 3, 10, 17 sierpnia 2024 roku, wszystkie rozpoczynające się o godzinie 8:00 rano. To doskonała okazja, aby w pełni skorzystać z lata, zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie pod okiem profesjonalnej instruktorki.

fot. Paweł Pisarski/Kutnowski Dom Kultury
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: