I Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie

I Międzyszkolny konkurs fryzjerski „Plecionki i warkocze z akcentem wiosennym” dla uczniów klas VIII szkół podstawowych w Technikum i Branżowej Szkole I Stopnia ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie.

- R E K L A M A -

Konkurs fryzjerski odbył się w Szkołach ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie, gdzie uczniowie szkół podstawowych mieli możliwość zaprezentowania swoich ukrytych fryzjerskich talentów. Tematem przewodnim były „Plecionki i warkocze z akcentem wiosennym”.

Celem konkursu było: wyłonienie nowych talentów, rozwijanie zainteresowań uczniów, wyzwolenie u młodzieży inicjatyw twórczych, ukierunkowanie na przyszły zawód.

- R E K L A M A -

Gościliśmy uczniów ze szkół: Szkoły Podstawowej im.Marii Konopnickiej w Byszewie, Szkoły Podstawowej im.Marii Kownackiej w Grabowie, Szkoły Podstawowej im.Kornela Makuszyńskiego w Pniewie wraz z opiekunami.

Niezmiernie miło było nam gościć uczestników konkursu w naszej szkole. Pomysły na stylizacje były różnorodne i kreatywne. Jury miało trudne zadanie bo wszystkie prace były piękne.

- R E K L A M A -

Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Patrycja Kaczyńska ze Szkoły Podstawowej w Grabowie

II miejsce – Alicja Gajewska ze Szkoły Podstawowej w Grabowie

III miejsce – Zuzanna Krysztofiak ze Szkoły Podstawowej w Byszewie

Wszystkim uczestnikom dziękujemy, jeszcze raz  gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok na kolejną edycję!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: