reklama

II liga KAHLPN: Cztery drużyny z kompletem punktów, duże emocje w trzeciej kolejce

Za nami 3. kolejka II ligi Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Po tej serii gier aż cztery drużyny mogą pochwalić się kompletem punktów.

- R E K L A M A -

Wyniki 3. kolejki II ligi KAHLPN:

HURT – PAP – WKS 37 PP KUTNO 13:2
Walczak 3, Majtczak 2, Gospoś 2, Pankiewicz 2, Krupski 1, Dąbrowicz 1, Chmurski 1, Janakowski 1 – Mikołajczyk 2, ŻK Kaźmierczak Mateusz

- R E K L A M A -

GKS BYSZEW – ISKRA GÓRA ŚW. MAŁGORZATY 3:3
Florczak 1, Miszczak Mateusz 1, Paradowski 1, ŻK ŻK – CZK Wojciechowski Bartosz – Zalewski 1, Cerk 1, Kubiak 1, ŻK Kwiatkowski Patryk

SKR WITONIA – SIÓDME NIEBO 6:2
Lewandowski 3, Woźniak 1, Kraszkiewicz 1, Sawicki Przemysław 1, ŻK Woźniak Antonii, ŻK Sawicki Karol – Wawrzyńczak 1, Gremblicki 1, ŻK Rosiński Krzysztof

- R E K L A M A -

KWESTIA ILOMA – AGRICOLA LUBIEŃ KUJAWSKI 5:8
Chmielecki 1, Rękawiecki 1, Wielemborek 1, Filipczak 1, Kaczmarek 1, ŻK Rękawiecki Przemysław – Olczak 2, Ambrożewicz 2, Kalinowski 2, Wójciak 1, Zwierzchowski 1, ŻK Zwierzchowski Hubert

ANIMEX KUTNO K1 – BRAZYLIA 5:4
Kaźmierczak 1, Jagiełło 1, Jóźwiak 1, Dąbrowski 1, Piatrov 1 – Katarzyński 2, Arkita 1, Maćczak 1, ŻK ŻK – CZK Arkita Łukasz

OB. KUTNO TRANS – FAIR PLAY KUTNO 5:3
Wódka 2, Kotkowski 1, Jóźwiak 1, Kharakhai 1, ŻK Jóźwiak Dawid – Narewski 1, Wiśniewski 1, Łykowski 1, ŻK Rutkowski Arkadiusz

NAJLEPSI STRZELCY:

– 11 bramek – Ambrożewicz Kamil AGRICOLA LUBIEŃ KUJAWSKI
– 7 bramek – Piatrov Dzmitry ANIMEX KUTNO K1, Frątczak Piotr SKR WITONIA
– 6 bramek – Paradowski Jakub GKS BYSZEW, Lewandowski Igor SKR WITONIA, Łykowski Rafał FAIR PLAY KUTNO, Kaczmarek Michał KWESTIA ILOMA

PODSUMOWANIE KOLEJKI:

NAJLEPSZY MECZ: OB. KUTNOTRANS – FAIR PLAY KUTNO
MVP: Piatrov Dzmitry (ANIMEX KUTNO K1)
NAJLEPSZA PIĄTKA:

  • Rosiński Łukasz ISKRA GÓRA ŚW. MAŁGORZATY
  • Piatrov Dzmitry ANIMEX KUTNO K1
  • Wódka Łukasz OB. KUTNOTRANS
  • Wiśniewski Marek FAIR PLAY KUTNO
  • Walczak Tomasz HURT – PAP KUTNO

TABELA:

LPNAZWA DRUŻYNYPUNKTYBRAMKI
1*HURT – PAP KUTNO919:3
2*AGRICOLA LUBIEŃ KUJAWSKI924:10
3SKR WITONIA920:8
4OB. KUTNOTRANS914:7
5FAIR PLAY KUTNO615:15
6KWESTIA ILOMA319:15
7ANIMEX KUTNO K1315:16
8GKS BYSZEW211:12
9ISKRA GÓRA ŚW. MAŁGORZATY16:10
10SIÓDME NIEBO16:12
11BRAZYLIA07:25
12WKS 37 PP KUTNO06:29

* –> awans do I LIGI

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: