Ile dostaniesz emerytury? Ekspert wszystko ci wyjaśni

Jeśli dostałeś list z ZUS z prognozą Twojej przyszłej emerytury, nie jesteś z niej zadowolony i chciałbyś wiedzieć jak została wyliczona oraz co zrobić żeby Twoja emerytura była wyższa, zadzwoń do nas. Nasz konsultant powie Ci od czego zależy wysokość emerytury i co zrobić by była wyższa.

- R E K L A M A -

W najbliższą środę, 8 sierpnia w godz. od 10:00 do 12:00 – kutnowski Inspektorat ZUS zaprasza na dyżur telefoniczny z ekspertem z zakresu emerytur i rent, który będzie oczekiwał na pytania zainteresowanych swoją przyszłą emeryturą pod numerem telefonu: 24 254 54 01.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych kończy wysyłkę listów do ponad 2 mln mieszkańców województwa łódzkiego. W całym kraju przesyłki zostały wysłane do 19 mln Polaków, którzy mają na koncie emerytalnym w ZUS zapisany choćby jeden grosz.

- R E K L A M A -

Obok informacji o stanie składek na koncie emerytalnym, w piśmie można znaleźć też informacje o prognozowanej wysokości emerytury. Kwota ta może być niższa od podawanej w ubiegłym roku. Powodem zmiany wysokości jest obniżenie wieku emerytalnego, co za tym idzie sposobu obliczenia wysokości prognozowanego świadczenia.

Jeżeli chcesz wiedzieć co ma wpływ na wysokość Twojej emerytury, co uwzględnia się przy obliczaniu prognozowanego świadczenia a jakie zmienne nie są brane pod uwagę? Zadzwoń. Powiemy co zrobić by Twoja emerytura była wyższa.

- R E K L A M A -

źródło: ZUS

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: