reklama
  • Krzysztof Ciebiada Sejm

Wiemy, ile zapłacisz za karnet na mecze Polfarmexu

W poniedziałek 3 września o godz. 9:00, rusza dwudniowa przedsprzedaż karnetów na mecze Polfarmexu Kutno w sezonie 2018/2019. Przedsprzedaż dotyczy kibiców posiadających karnety z sezonu 2017/2018, którzy chcieliby zakupić tylko i wyłącznie te same miejsca co przed rokiem.

- R E K L A M A -

Każdy kibic, który chce dokonać wymiany karnetu proszony jest o osobiste stawiennictwo, bądź posiadanie danych kontaktowych osoby trzeciej. Przedsprzedaż trwać będzie dwa dni w terminie od 3 do 4 września 2018 roku włącznie. Po tym terminie nie wykupione miejsca z sektorów C,D bądź E trafiają do wolnej sprzedaży.

Każdy kibic, który zakupi karnet, uprawniony będzie do wejścia na spotkania rozgrywane w Hali przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie, organizowane przez KKS PRO BASKET KUTNO S.A. w ramach 1 Ligi Męskiej.

- R E K L A M A -

W sezonie 2018/2019 dalej istnieje możliwość zakupu biletów na poszczególne mecze drużyny Polfarmex Kutno  poprzez portal www.kupbilet.pl. 

Sprzedaż pozostałych niewykupionych karnetów dla wszystkich zainteresowanych kibiców rozpoczyna się w dniu 5 września 2018 roku w godzinach pracy klubu.

- R E K L A M A -

Ilość karnetów w poszczególnych sektorach:

  • Sektor C – 232 miejsca
  • Sektor D – 191 miejsc
  • Sektor E – 232 miejsca

Ceny karnetów:

Karnet normalny – 150 złotych

Karnet ulgowy – 50 złotych – karnet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Duplikat karnetu wynosić będzie 30 złotych.

Karnet, tradycyjnie przybiera formę karty, którą bez problemu można przechowywać w portfelach. Oprócz tego jest on gwarancją stałego miejsca podczas wszystkich meczów drużyny Polfarmex Kutno.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: