reklama

Świąteczne iluminacje rozświetlą Kutno w tym tygodniu!

Centrum Kutna w tym tygodniu zostanie rozświetlone przez świąteczne iluminacje. Ozdoby pojawiły się już m.in. na Placu Wolności czy Placu Piłsudskiego.

- R E K L A M A -

Jak informuje UM Kutno, tegoroczne iluminacje świąteczne w Kutnie będą nieco uboższe, niż te w latach poprzednich.

— Ze względu na oszczędności zrezygnowaliśmy z dekorowania drzewek i latarni w centrum miasta. Tak więc o świątecznym klimacie będą przypominać nam wszystkie iluminacje wolnostojące jak na przykład choinka na Placu Wolności, sanie Świętego Mikołaja z reniferami, które również będą zainstalowane na Placu Wolności. Na Placu Wolności pojawi się również nowość, bo jedna z fontann zostanie świątecznie udekorowana — mówi Kamil Klimaszewski z biura prasowego UM Kutno.

- R E K L A M A -

Podobnie jak w latach ubiegłych fontanna na Placu Piłsudskiego również będzie miała świąteczny wystrój, na tym placu znajdzie się również wielka bombka, którą mieszkańcy Kutna doskonale już znają. Dodatkowo przystrojona będzie choinka na rondzie Solidarności.

Wszystkie iluminacje świąteczne rozświetlą centrum miasta już w tym tygodniu. Czekamy na informację z UM Kutno o konkretnej dacie.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: