reklama

Inicjatywa „W obronie Chrześcijan”. Jutro w Kutnie konferencja polityków Solidarnej Polski

W środę w Kutnie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem polityków Solidarnej Polski. Tematem będzie inicjatywa „W obronie Chrześcijan”.

- R E K L A M A -

W środę 13 lipca 2022 przed kościołem pw. św. Wawrzyńca odbędzie się konferencja prasowa z udziałem posła Tadeusza Woźniaka oraz członka zarządu województwa łódzkiego Roberta Baryły.

Jak informuje Janusz Kołodziejski, dyrektor biura posła T. Woźniaka, konferencja będzie dotyczyć inicjatywy ustawodawczej „W obronie Chrześcijan”.

- R E K L A M A -

W obronie Chrześcijan – Solidarna Polska zbiera podpisy

Jak informuje portal dorzeczy.pl, Solidarna Polska rozpoczyna zbiórkę podpisów pod projektem ustawy „W obronie wolności Chrześcijan”.

– Mamy trzy miesiące na to i już dzisiaj proszę wszystkich tych, którym bliskie są wartości, o które walczymy, żeby zgłaszali się do naszych biur, do naszych parlamentarzystów. Także jest komitet zarejestrowany, od wczoraj już działa i mam nadzieję, że zbierzemy nie 100 a znacznie więcej tysięcy podpisów – powiedział Michał Wójcik cytowany przez dorzeczy.pl

- R E K L A M A -

– W ciągu ostatnich kilku lat mamy do czynienia z bardzo wieloma aktami agresji przeciwko chrześcijanom. Przepisy są niedoskonałe. Przepisy są nie niejednoznaczne, trzeba te przepisy poprawić. W Kodeksie Karnym pan minister Warchoł przygotował zmianę przepisów – kontynuował polityk.

Więcej o inicjatywie przeczytasz tutaj: „Chrześcijanie już dalej nie mogą się cofać”. Solidarna Polska zbiera podpisy pod projektem ustawy

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: