reklama
reklama

J. Jasińska dziękuje mieszkańcom za mijającą kadencję. „Starałam się zawsze działać w interesie naszej społeczności”

Dobiega końca samorządowa kadencja 2018-2024. Justyna Jasińska, ustępująca Wójt Gminy Kutno, podziękowała mieszkańcom i podsumowała ostatnie lata.

- R E K L A M A -

Wójt Justyna Jasińska dziękuję mieszkańcom za zaufanie, jakim obdarzyli ją w kadencji 2018 – 2024.

– Od momentu objęcia przeze mnie zaszczytnej funkcji Wójta Gminy Kutno sprostaliśmy wielu wyzwaniom i stworzyliśmy lepsze warunki życia dla społeczności lokalnej. Jest to dla mnie ogromna satysfakcja i zaszczyt móc pracować w Gminie Kutno. Wspólnie dokonaliśmy wielu pozytywnych zmian i osiągnęliśmy liczne sukcesy, które będą miały długotrwały wpływ na życie mieszkańców – mówi Justyna Jasińska.

- R E K L A M A -

Pogratulowała także nowym radnym, którzy będą zasiadać w Radzie Gminy Kutno w kadencji 2024-2029.

– Gratuluję nowo wybranym Radnym i życzę, aby Wasza praca była owocna, a podejmowane decyzje służyły dobru całej społeczności. Wierzę, że pod Waszym przewodnictwem gmina Kutno będzie kontynuować swój rozwój – mówi J. Jasińska.

- R E K L A M A -

Jak podkreśla, podczas kończącej się kadencji starała się podejmować decyzje korzystne dla mieszkańców.

– Zbliża się koniec mojej kadencji jako Wójta Gminy Kutno. Jest to dla mnie moment pełen refleksji, ale także czas na nowe wyzwania. Jako Wójt starałam się zawsze działać w interesie naszej społeczności, słuchać Państwa głosów i podejmować decyzje korzystne dla mieszkańców – zapewnia J. Jasińska.

– Jestem przekonana, że gmina Kutno jest na dobrej drodze do dalszego rozwoju, a kolejna kadencja przyniesie nowe możliwości. Mojemu następcy życzę wszelkiej pomyślności, wytrwałości i sukcesów w podejmowaniu inicjatyw na rzecz mieszkańców gminy Kutno – dodaje wójt gminy Kutno w latach 2018-2024.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: