Jak przygotować sportowe auto? BFC Custom Garage wie o tym wszystko!

Interesuje Cię budowa klatki bezpieczeństwa lub przygotowanie samochodu do sportu? Firma BFC Custom Garage właśnie tym się zajmuje!

- R E K L A M A -

Zajmujemy się profesjonalnym oraz kompleksowym przygotowaniem aut do driftu. W swojej wieloletniej pracy przygotowaliśmy kilka samochodów do tego typu zawodów. Samochody te mają liczne osiągnięcia — mówi Artur Woźniak z BFC Custom Garage.

Czy seryjne auto nadaje się do motorsportu?

- R E K L A M A -

Artur Woźniak (BFC Custom Garage): O ile technicznie samochód da radę, to powinniśmy zwrócić uwagę na względy bezpieczeństwa takie jak fotele kubełkowe wraz z wielopunktowymi pasami bezpieczeństwa, hydrauliczny hamulec ręczny, czy podstawowy element samochodu sportowego — pełna klatka bezpieczeństwa.

Jak należy przygotować auto do mniej lub bardziej profesjonalnego pokonywania zakrętów w kontrolowanym poślizgu?

- R E K L A M A -

Artur Woźniak (BFC Custom Garage): Pierwsza zasada to oczywiście dobór odpowiedniego auta. Nie muszę zaznaczać, że samochód powinien mieć jedyny słuszny napęd: czyli na tył. Nie umniejszam samochodom z napędem na przód i na obie osie. Ale niesamowitą frajdę i pewne poczucie prowadzenia daje drift samochodem z tylną osią napędową. ▪

reklama

reklama

materiał promocyjny

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: