Jak sprzedać psy z rodowodem z hodowli?

Hodowla psów rasowych w Polsce może odbywać się tylko w zarejestrowanych hodowlach, których właściciele są członkami Związku Kynologicznego. Popyt na psy konkretnych ras wciąż jest bardzo duży, dlatego hodowli nadal przybywa. Jednak jak znaleźć klientów? Z tego artykułu dowiesz się, jak można to robić poprzez darmowe ogłoszenia w sieci!

- R E K L A M A -

Rosnąca konkurencja nie ułatwia znalezienia klientów na rasowe psy z hodowli. Sprawę pogarszają też wciąż ujawniane “pseudohodowle”, czyli osoby sprzedające psy bez zarejestrowania w Związku Kynologicznym i często hodujące je w nieodpowiednich warunkach. Aby przebić się przez ich oferty i dotrzeć do potencjalnych klientów, warto próbować różnych sposobów. Jednym z nich są ogłoszenia w Internecie. Sprawdź, jak dodać je za darmo!

Darmowe ogłoszenia w sieci – sposób na dotarcie do nowych klientów

Jeśli masz zarejestrowaną hodowlę rasowych psów, kotów czy innych zwierząt, z pewnością klienci z okolicy znają już Twoją ofertę. Jednak aby stale się rozwijać, trzeba także pozyskiwać nowych kupców. Można ich szukać w swojej okolicy, ale także w całej Polsce – w końcu po wymarzonego psiaka klienci są w stanie przejechać setki kilometrów. Z pewnością warto próbować dodawania ogłoszeń w serwisach społecznościowych, ale także w serwisach poświęconych ogłoszeniom z różnych kategorii.

- R E K L A M A -

Jeżeli obawiasz się, że dodawanie ogłoszeń w sieci jest czasochłonne i kosztowne, sprawdź stronę https://www.bazos.pl/, która oferuje darmowe ogłoszenia w różnych kategoriach. Możesz zarówno przeglądać, jak i dodawać ogłoszenia zupełnie za darmo, a na dodatek bez konieczności rejestrowania się w serwisie. Nie trzeba podawać adresu e-mail, ustawiać hasła czy robić przelewu za możliwość dodania ogłoszenia. To szybki i prosty sposób na pozyskanie nowych klientów dla hodowli bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Rasowe zwierzęta – ogłoszenia bez rejestracji

Darmowe ogłoszenia bez rejestracji to szansa zarówno na znalezienie kupca na rasowe zwierzęta z hodowli, jak i przeglądanie lub dodawanie innych ogłoszeń z działu zwierzęta. Ogłoszenia te znajdziesz tutaj: https://zwierzeta.bazos.pl/. Oferty, jakie można znaleźć w serwisie, dotyczą nie tylko rasowych psów czy kotów, ale także:

- R E K L A M A -
  • zwierząt bez rodowodu oddawanych za darmo;
  • usług i akcesoriów dla koni;
  • ryb akwariowych;
  • zwierząt terrariowych;
  • ptaków;
  • innych zwierząt domowych;
  • artykułów zoologicznych;
  • usług dla zwierząt.

Sprawdź również jak zaoszczędzić na ubrankach i zabawkach dla dziecka

Ponadto w serwisie bazos.pl znajduje się także dział “Zgubione i znalezione zwierzęta”, dzięki któremu można dotrzeć do jeszcze większej ilości osób w przypadku zagubienia lub znalezienia zwierzaka. Dzięki temu, że ogłoszenia są darmowe, a ich dodanie nie wymaga rejestracji w serwisie, zarówno właściciele hodowli, jak i osoby prywatne, mogą łatwo i szybko dotrzeć ze swoim ogłoszeniem do ogromnej ilości osób. Sprawdź, jak proste może być pozyskanie nowych klientów i sprzedaż psów rasowych poprzez portal z darmowymi ogłoszeniami online!

materiał zewnętrzny

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: