Wiadomości KutnoLifestyleJak wynająć toalety dla osób niepełnosprawnych?

Jak wynająć toalety dla osób niepełnosprawnych?

Dlaczego toalety dla niepełnosprawnych są istotne?

Osoby niepełnosprawne wciąż napotykają na różnego rodzaju niedogodności w życiu. Obok barier społecznych – stereotypów, które wciąż niestety istnieją w naszym świecie, muszą stykać się z barierami architektonicznymi.

- Reklama -

Z roku na rok zwiększa się liczba firm, których celem nadrzędnym jest poprawiania komfortu i jakości życia osób z niepełnosprawnościami poprzez likwidację barier lub też dostarczanie niepełnosprawnym/seniorom rozwiązań, które ułatwiają radzenie sobie z niedogodnościami.

Windy schodowe, specjalne uchwyty, krzesełka, wszelkiego rodzaju urządzenia, sprzęty i akcesoria ułatwiające korzystanie z wanny czy prysznica? Również producenci toalet przenośnych posiadają w swojej ofercie kabiny toaletowe dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Taką toaletę, która jest w pełni przystosowana do potrzeb chorego / seniora i umożliwia wjazd wózków inwalidzkich można postawić w dowolne miejsce.

- Reklama -

Dlatego właśnie oferujemy wynajem toalet przenośnych dla niepełnosprawnych, by w każdej sytuacji zapewnić komfort i realizację najważniejszych potrzeb!

Kompleksowo wyposażone kabiny toaletowe dla niepełnosprawnych

Klient z niepełnosprawnością to nie tylko osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim. To także m.in osoby chodzące o kulach, przy pomocy balkonika, czy chorzy po operacji. To również seniorzy. Jako firma zajmująca się wynajmem toalet przenośnych, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę! Co zatem składa się na wnętrze kabiny wc dla osób z ograniczoną mobilnością ruchową?

  • większa przestrzeń w kabinie,
  • wygodny podjazd dla wózków,
  • szersze drzwi,
  • powierzchnia antypoślizgowa,
  • poręcz antypoślizgowa ułatwiająca wstawanie.
- Reklama -

Toaleta dla niepełnosprawnych musi przede wszystkim służyć użytkownikom. Opisane udogodnienia to oczywiście pakiet podstawowy kabin dla osób niepełnosprawnych. Tak naprawdę każda firma zapewniająca wynajem kabin tego typu, stara się jak najbardziej udoskonalać każdy nowy model. Po to, aby osoba niepełnosprawna mogła w pełni go wykorzystywać.

Wynajem toalet dla niepełnosprawnych – kiedy warto?

Organizujesz imprezę plenerową? Festyn? Ciekawe wydarzenie na świeżym powietrzu? Chcesz wyrazić pamięć o potrzebach osób niepełnosprawnych? Zapewnić im kompleksowe usługi? Toaleta dla niepełnosprawnych to podstawa – jej postawienie na terenie eventu będzie niezaprzeczalną zaletą Twojego wydarzenia.

Skorzystaj z usług WC Jaskółki. Dodatkowe urządzenia, akcesoria, które mogą się sprawdzić i być niezbędne wewnątrz kabiny znajdziesz w każdym sklepie medycznym. Warto zaznaczyć, że firmy świadczące wynajem toalet dla osób z niepełnosprawnością gwarantują też pełny pakiet sanitarny oraz serwis. Zachęcamy, aby takie oferty wykorzystać i polecać dalej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Za darmo zapewniamy transport na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska. Zajmiemy się rozłożeniem stanowiska, a po zakończeniu umowy oczyszczaniem i serwisowaniem kabin toaletowych. W naszej ofercie posiadamy wiele różnych modeli kabin toaletowych i dopasujemy zamówienie do najbardziej specyficznych potrzeb wydarzenia, czy lokalizacji.

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: