reklama
reklama
reklama
reklama

Jak za dawnych lat! Seniorzy ruszyli w podróż zabytkowym autobusem (ZDJĘCIA)

W najlepsze trwają Kutnowskie Dni Seniora. Dziś w ramach jednego z wydarzeń kutnowscy seniorzy mieli okazję przejechać się wyjątkowym, zabytkowym autobusem.

- R E K L A M A -

Dziś o godzinie 10 spod Kutnowskiego Domu Kultury zabytkowy „ogórek” zapełniony do ostatniego miejsca seniorami ruszył w podróż po Kutnie, a metą wycieczki była strefa przemysłowa. Mieszkańcom w podróży towarzyszyli między innymi Jacek Boczkaja – zastępca prezydenta Kutna oraz Dorota Bień i Maciej Kostrzewa z Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta.

Nie brakowało wspólnych rozmów o tym, jak Miasto Róż rozwinęło się na przestrzeni ostatnich lat. Seniorzy chętnie fotografowali się także w i na tle autobusu.

- R E K L A M A -

Do 1 października Seniorzy będą mogli korzystać z koncertów, atrakcji tanecznych, sportowych, badań organizowanych w ramach strefy zdrowia, wyjazdów autokarowych, grzybobrania, spotkań przy grillu, spektakli teatralnych czy seansów filmowych a także różnego rodzaju warsztatów. To oczywiście nie wszystkie wydarzenia przygotowane w ramach tegorocznych Kutnowskich Dni Seniora. Szczegóły w ulotce TUTAJ.

Kutnowskie Dni Seniora organizowane są przez Prezydenta Miasta Kutna, w którego imieniu działania koordynuje Wydział Spraw Społecznych UM Kutno we współpracy z Wydziałem Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta oraz Biurem Sportu i Turystyki, Kutnowskim Domem Kultury, Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Kutnie, Muzeum Regionalnym w Kutnie, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kutnie, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kutnie oraz Radą Seniorów i organizacjami pozarządowymi.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: