reklama
reklama

Jak zrobić pokaz pirotechniczny na Sylwestra?

Coraz bliżej magicznego wieczoru, jakim jest Sylwester – już można odliczać dni! Niezależnie od tego, czy spędzisz go w gronie najbliższych, czy też organizujesz wielką imprezę, z pewnością zależy Ci na tym, aby były to niezapomniane chwile. Oprócz doskonałego jedzenia i fantastycznej muzyki musisz zatroszczyć się także o niesamowity dodatek, jakim będzie pokaz pirotechniczny. Jak zadbać o odpowiednią oprawę sylwestrowej nocy?

- R E K L A M A -

Przygotowanie pokazu pirotechnicznego 

Chcąc uświetnić Sylwestra pokazem fajerwerków, trzeba wyposażyć się w… Zestawy fajerwerków różnego rodzaju. Ameryki tu może nie odkrywamy, ale dobrze jest przypominać oczywistości, prawda? Jeśli chcesz przygotować samodzielnie pokaz pirotechniczny na Sylwestra, warto skorzystać z oferty sklepów takich jak piroart.eu. W jego asortymencie znajdziesz szeroki wybór sztucznych ogni, które pozwolą Ci stworzyć spektakularne widowisko!

Zanim przystąpisz do przygotowywania pokazu pirotechnicznego, warto zastanowić się dokładnie nad jego przebiegiem. Zaplanuj jakie efekty chcesz osiągnąć, a w związku z tym  – jakie materiały będą się do tego potrzebne. Do wyboru masz naprawdę bardzo szeroki asortyment – w zależności od Twojej inwencji możesz zaopatrzyć się w: baterie rakiet, fontanny, wulkany, race i innego rodzaju fajerwerki. Sylwester to doskonały moment, aby popisać się kreatywnością także w tej dziedzinie. 

- R E K L A M A -

Po drugie wybierz odpowiednią lokalizację, na swoją imprezę sylwestrową. Fajerwerki będą wyglądały przepięknie, jeżeli będą, będą wystrzelone na otwartej przestrzeni takiej jak ogród czy łąka. Widowiskowe sztuczne ognie, które wybuchają wysoko w powietrzu, wymagają odpowiedniej ilości przestrzeni do ich wystrzelenia. Jeśli masz do dyspozycji balkon lub taras, wybierz zestawy sylwestrowe, w skład których wchodzą fajerwerki o nieco mniejszej mocy.

O czym jeszcze pamiętać przygotowując pokaz fajerwerków?

Kupując petardy, fajerwerki czy zimne ognie w sklepie internetowym, masz możliwość porównania nie tylko typy materiałów pirotechnicznych, ale także ceny każdego produktu. Dzięki temu możesz wygodnie zaplanować budżet swojego pokazu, którym z pewnością zachwycisz swoich gości. Warto jest także dopasować pokaz pirotechniczny do okoliczności. Jeśli szukasz pomysłu na dodanie blasku kameralnej imprezie, nie może zabraknąć na niej zimnych ogni, które doskonale sprawdzają się podczas zabawy i wspólnej sesji zdjęciowej, a nie tylko na romantycznych zdjęciach ślubnych.

- R E K L A M A -

Zadbaj też koniecznie o bezpieczeństwo zarówno Twoje, jak i uczestników organizowanej przez Ciebie imprezy. Fajerwerki, zimne ognie i inne pirotechnikalia kupuj wyłącznie w sprawdzonym sklepie, gwarantującym wysłanie produktu dopuszczonego do legalnego obrotu. Jeżeli chodzi już o samo odpalanie fajerwerków, rac, itd. – pod żadnym pozorem nie rób tego, trzymając je w ręku. Pamiętaj, że sztuczne ognie to materiały niebezpieczne, dlatego należy obchodzić się z nimi z ostrożnością.

Kiedy wszystko już wiesz, stwórz dopasowany do Twoich potrzeb zestaw fajerwerków, który sprawdzi się najlepiej w czasie Twojej imprezy. Pokaz na Sylwestra rozpocznij wybuchem dużej racy, następnie mogą pojawić się fontanny świetlne lub wulkany, na finał pokazu można użyć kolejnych efektownych rakiet o dużej mocy. To jednak tylko sugestie – zdaj się na własną kreatywność!

materiał partnera

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: