reklama
reklama

Jakie szyny sufitowe wybrać?

Oryginalne szyny sufitowe są w dzisiejszych czasach najciekawszą alternatywą dla popularnych karniszy, dlatego też warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla tych osób, które poszukują niezawodnych mocowań dekoracji okiennych.

- R E K L A M A -

Co warto wiedzieć o szynach sufitowych?

Szyny sufitowe jak powszechnie wiadomo montuje się bezpośrednio na suficie. Zasłonki i firanki mogą być zaczepiane nie tylko za pomocą klamer, ale również za pomocą specjalnych klipsów, agrafek albo żabek. Jedną z największych zalet szyn sufitowych jest przede wszystkim ich neutralność. Ciekawy efekt dekoracyjny można uzyskać po zaklejeniu szyn specjalną okleiną albo listwą. Większość szyn sufitowych bez żadnego większego problemu można pomalować farbą, dzięki czemu rewelacyjnie zlewać będą się ze ścianami i sufitem. Bardzo wiele osób szyny sufitowe okleja tapetami.

- R E K L A M A -


Szeroka i różnorodna oferta szyn sufitowych

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się klasyczne szyny wykonane z żelaza, stali albo mosiądzu. Materiały te idealnie pasować będą do lekkich i zwiewnych materiałów. Nowoczesne konstrukcje pasować będą praktycznie do wszystkim tkanin, dlatego też projektanci wnętrz mają szerokie pole do popisu. Ciekawą propozycją mogą okazać się szyny wielowarstwowe, dzięki którym można zawiesić wiele różnych zasłon jednocześnie. Jest to doskonały wybór dla tych osób, które chcą skorzystać z dobrodziejstwa lambrekinów, dzięki którym można podkreślić eleganckie aranżacje wnętrz.

- R E K L A M A -


Jakie szyny wybrać?

W pierwszej kolejności warto rozejrzeć się za szynami sufitowymi, które wyposażone są w specjalny system rozsuwania. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu zasłony będą rozsuwać się za jednym pociągnięciem sznurka. W wielu sytuacjach przydać mogą się zaawansowane urządzenia ze specjalną funkcją czasowego rozsuwania. W nowoczesnych aranżacjach wnętrz idealnie sprawdzą się przede wszystkim aluminiowe szyny. Modele wykonane z PCV można z kolei wykorzystać w klasycznych wnętrza. Olbrzymią zaletą plastikowych szyn jest to, że są one łatwe w utrzymaniu czystości.

Artykuł powstał we współpracy z https://profi-styl.pl

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: