Jechała bez uprawnień, miała narkotyki i chciała przekupić policjantów

Dzielnicowi zatrzymali kobietę, która kierowała samochodem pomimo braku uprawnień, a w torebce posiadała narkotyki. 31-latka usiłowała przekupić policjantów i proponowała im 5000 złotych w zamian za odstąpienie od czynności. Grozi jej teraz nawet do 10 lat więzienia.

- R E K L A M A -

– 24 marca 2023 roku policjanci z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali do kontroli drogowej kierującą lexusem. Kobieta zachowywała się nerwowo, szybko okazało się dlaczego. 31-latka nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami, ponadto w torebce kobiety funkcjonariusze ujawnili narkotyki. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina – mówi mł. asp. Justyna Cywka z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

W trakcie wykonywanych czynności kobieta chciała przekupić policjantów i zaproponowała 5 tysięcy złotych w zamian za odstąpienie od czynności. Pomimo pouczeń o odpowiedzialności karnej za jej zachowanie, kobieta nadal próbowała wręczyć mundurowym część zaproponowanej kwoty obiecując dostarczenie reszty w późniejszym terminie.

- R E K L A M A -

31-latka została zatrzymana. Kobieta usłyszała już zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kutnie

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: