reklama
reklama
reklama
reklama

Jednego dnia dwa razy ukradł drogi alkohol za prawie tysiąc złotych!

Dzielnicowi z kutnowskiej komendy zatrzymali 34 – letniego złodzieja. Mężczyzna ukradł w jednym z marketów 5 butelek markowego alkoholu za kwotę ponad 600 złotych. Za taki czyn grozi do 5 lat więzienia.

4 września 2018 roku ok godz. 12.10 dzielnicowi udali się na interwencję do jednego z marketów na terenie Kutna, gdzie ochrona ujęła sprawcę kradzieży.

- R E K L A M A -

34 -letni mężczyzna został przyłapany na kradzieży alkoholu za kwotę ponad 370 złotych. Mężczyznę  wówczas ukarano mandatem karnym, a skradziony towar z uwagi na to, iż nie był uszkodzony powrócił na półki sklepowe.

Jak się okazało dla złodzieja nie było to nauczką ponieważ tego samego dnia powtórzył swój bezprawny wyczyn udając się do kolejnego marketu. Złodziejowi ze skradzionym towarem tym razem udało się opuścić sklep. Jednak czujni dzielnicowi patrolując ulice miasta zauważyli mężczyznę, którego godzinę wcześniej ukarali za kradzież alkoholu. Uwagę mundurowych przykuła wypchana torba, którą niósł. Wzbudziło to od razu podejrzenia mundurowych i przystąpili do kontroli.

- R E K L A M A -

Mężczyzna w torbie miał 5 butelek markowego alkoholu za kwotę ponad 600 złotych. W wyniku podjętych czynności stróże prawa potwierdzili, że butelki z alkoholem mężczyzna ukradł w kolejnym markecie. Zdarzenie to zostało zarejestrowane na kamerach monitoringu.

Tym razem 34 latek odpowie za popełnienie przestępstwa. Za taki czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: