Jego teledyski mają miliony wyświetleń, ma być gwiazdą dożynek w powiecie kutnowskim

W wakacje, jeśli sytuacja pandemiczna się poprawi, w powiecie kutnowskim odbyć mają się huczne dożynki połączone z galą disco polo. Poznaliśmy drugą gwiazdę, która może pojawić się na scenie.

- R E K L A M A -

Tak jak już niedawno informowaliśmy, jeśli pandemia koronawirusa nie pokrzyżuje planów, to w tym roku w powiecie kutnowskim odbyć ma się wielka gala disco polo. Ubiegły rok z powodu pandemii koronawirusa był bardzo ubogi w wydarzenia plenerowe. Starostwo Powiatowe w Kutnie w najbliższych miesiącach, jeśli sytuacja pozwoli, chciałoby zorganizować kilka ciekawych wydarzeń.

– W ubiegłym roku w zamian za brak imprez plenerowych, zorganizowaliśmy szereg różnych konkursów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego powiatu – mówi Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

- R E K L A M A -

Walczewski zapowiada, że jeśli pandemia nie pokrzyżuje planów, to w tym roku można liczyć na kilka dużych plenerowych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Największą imprezą mają być dożynki połączone z galą disco polo. Ostatnio informowaliśmy o tym, że wystąpi zespół Extasy, a teraz poznaliśmy kolejną gwiazdę.

W tym roku w dalszym ciągu będziemy przeprowadzali różne konkursy tematyczne, ale jednocześnie jako Referat Promocji i Informacji przygotowujemy się do szeregu imprez w plenerze. Są to między innymi dożynki powiatowo-gminne z wielką galą disco-polo, której gwiazdą będzie zespół Extasy. Wystąpić ma również znany Dejw, którego teledyski mają wiele milionów wyświetleń w internecie – mówi T. Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Dożynki powiatowe mają odbyć się 29 sierpnia 2021 w gminie Łanięta.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: