reklama
reklama

Jest kolejny komunikat starosty Daniela Kowalika ws. koronawirusa SARS-CoV-2

Starosta Kutnowski Daniel Kowalik wydał kolejny komunikat w sprawie zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2. Poniżej prezentujemy jego pełną treść.

Komunikat Starosty Kutnowskiego:

- R E K L A M A -

„W związku z występującym zagrożeniem zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce Starosta Kutnowski prosi mieszkańców Powiatu Kutnowskiego o ograniczenie do niezbędnego minimum spraw załatwianych osobiście w Urzędzie i jednostkach organizacyjnych Powiatu (w tym Powiatowym Urzędzie Pracy, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej) w okresie od 16 marca 2020 r. do odwołania.

Uwaga: Osoby chore wykazujące oznaki przeziębienia, grypy nie będą obsługiwane. Prosimy również o nieprzyprowadzanie dzieci.

- R E K L A M A -

Każdą ewentualną wizytę prosimy wcześniej potwierdzić kontaktem telefonicznym. Szczegółowy spis telefonów Urzędu i jednostek organizacyjnych Powiatu (w tym Powiatowego Urzędu Pracy, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej) znajduje się na stronach internetowych Powiatu oraz tablicach ogłoszeń.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 24/355 47 80, bądź mailowy starostwo@powiatkutno.eu”

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: