Jest praca w Samorządowej Spółdzielni Socjalnej w Kutnie. Sprawdź ofertę

Jak informuje kutnowski magistrat, Samorządowa Spółdzielnia Socjalna przygotowuje się do zatrudnienia pracowników. W tym celu w kutnowskim Centrum Seniora odbędzie się specjalne spotkanie. Poszukiwane do pracy będą przede wszystkim osoby, które mają problemy ze znalezieniem zatrudnienia.

- R E K L A M A -

Chodzi o  osoby niepełnosprawne i zagrożone wykluczeniem społecznym. Spółdzielnia pozwoli im  normalnie funkcjonować, znaleźć pracę, a jednocześnie  będzie miała bardzo ważne gospodarcze zadanie, ponieważ będzie ona zajmować się utrzymaniem obiektów na zrewitalizowanych terenach w centrum miasta ale i nie tylko – wyjaśnia Zbigniew Wdowiak, Wiceprezydent Kutna.

Na najbliższy wtorek (26.01) zaplanowane jest spotkanie wszystkich chętnych do podjęcia pracy.

Chcemy spotkać się z potencjalnymi kandydatami do pracy, którzy chcą być zatrudnieni w określonym charakterze. Przypominam, że będziemy zajmować się sprzątaniem i nadzorem nad parkingiem na Placu Wolności i terenem zrewitalizowanym – tłumaczy Dariusz Lenarczyk, Prezes Samorządowej Spółdzielni Socjalnej.

- R E K L A M A -

Spotkanie odbędzie się we wtorek w godzinach od 10:00 do 12:00 w siedzibie Centrum Seniora przy ulicy Wyszyńskiego 11A. Chętni, którzy z przyczyn losowych nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, a są zainteresowani podjęciem pracy, proszeni są o kontakt z przedstawicielem Spółdzielni pod numerem telefonu 519 110 997.

Spółdzielnia została założona przez Miasto Kutno i Powiat Kutnowski. W grudniu odbyło się spotkanie założycielskie w tej sprawie. Od tego czasu trwało załatwianie wszelkich formalności, po czym Spółdzielnia została oficjalnie zarejestrowana.

- R E K L A M A -

Źródło: UM Kutno

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: