Julia Kopczyńska została Mistrzynią Polski w kickboxingu!

Julia Kopczyńska z Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex KUTNO została Mistrzynią Polski w kickboxingu! W weekend w Bałtowie odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych w Pointfightingu i Light Contact.

- R E K L A M A -

W imprezie udział wzięli zawodnicy Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie oraz Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex KUTNO. Wielki sukces odniosła Julia Kopczyńska (kadet starszy w kategorii wagowej +65 kg), która zajęła II miejsce w Pointfightingu oraz I miejsce w Light Contact i została Mistrzynią Polski!

Kutno reprezentował także Marcel Cichoński, kadet młodszy, w kategorii wagowej -37 kg, który zajął XI miejsce w Light Contact.

- R E K L A M A -

Dla naszych zawodników to kolejny turniej, w którym zdobywają cenne doświadczenie tym razem w formule i pointfightinowej oraz light contactowej.

„Bardzo cieszy fakt znakomitego występu naszej Julii, która w rywalizacji light contact walkę półfinałową (Klara Kowalik z Ippon Koronowo) i finałową (Alicja Pskiet z Mińska Mazowieckiego) zakończyła przed czasem. Julka ciężko trenowała cały sezon dlatego zasłużenie zdobyła złoty medal i tytuł Mistrza Polski” – powiedział szczęśliwy trener Aleksander Grabowski.

- R E K L A M A -

„Bardzo dobrze zaprezentował się także Marcel, który stoczył swoją debiutancką walkę z zawodnikiem Dominikiem Jeroszewskim z Klubu Egida Biskupiec, ale niestety musiał uznać jego wyższość” – dodał trener Grabowski.

Jak mówi trener Mariusz Konwerski, w całym turnieju udział wzięło 624 zawodników z 73 klubów z całej Polski.

ALEX ASWiR dziękuje za pomoc w wyjeździe Młodzieżowemu Domu Kultury w Kutnie oraz firmie Medest.- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: