Jutro jubileusz 25-lecia działalności ARRK S.A.

17 listopada 2018 roku w Kutnowskim Domu Kultury odbędzie się jubileuszowa konferencja z okazji 25-lecia działalności Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.

- R E K L A M A -

Patronem merytorycznym wydarzenia jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju a partnerami: Powiat Kutnowski, Miasto Kutno oraz Polfarmex S.A.

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. stanowi regionalny filar wsparcia przedsiębiorczości !

- R E K L A M A -

Misją Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. na przestrzeni 25 lat działalności jest wspieranie lokalnego rozwoju gospodarczego i przedsiębiorczości.

Wydarzenie poza uczczeniem jubileuszu działalności będzie też biznesowym spotkaniem połączonym z serią ciekawych wykładów.

- R E K L A M A -

Osób mówców przedstawiać nie trzeba!

O mądrym przywództwie ale i stojących przed liderami wyzwaniach opowie prof. honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej – Jacek Santorski.

Zaś o tym czym się różnią obowiązki od powinności usłyszymy w rozważaniach na temat standardów etyki prof. nadzw. dr hab. Krzysztofa Zanussiego.

Podczas wykładu będzie możliwość nabycia książki prof. Krzysztofa Zanussiego „Strategie życia, czyli jak zjeść ciastko i je mieć”

Eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju przedstawią oferty wsparcia dla przedsiębiorców z Programu Inteligentny Rozwój, po tym wykładzie temat dotacji na Badania i Rozwój nie będzie miał już tajemnic.

Usłyszymy także o elektromobilności i projekcie lokalnej Fabryki Samochodów Osobowych „Syrena” S.A.

Spędź sobotnie przed i popołudnie 17 listopada z twórcami, współpracownikami i sympatykami Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A.

Szczegóły wydarzenia śledź na : https://www.facebook.com/events/709333929419102/

HARMONOGRAM JUBILEUSZOWEJ KONFERENCJI 25-LECIA AGENCJI ROZWOJU REGIONU KUTNOWSKIEGO S.A.

10:00 – 10:30 rejestracja uczestników, zwiedzanie strefy Expo

10:30 ­­ – 11:30 otwarcie spotkania / emisja filmu jubileuszowego/przemówienia okolicznościowe

11:30 – 12:30 wykład pt.: Już nie FOLWARK, jeszcze nie TURKUS – wyzwania Liderów naszych firm, prof. honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej – Jacek Santorski

12:30 – 13:00 przerwa kawowa, zwiedzanie strefy Expo

13:00 – 14:00 wykład pt.: Dotacje na B+R bez tajemnic – oferta wsparcia dla przedsiębiorców z Programu Inteligentny Rozwój, ekspert NCBR

14:00 – 14:15 Tego chce Polska – w drodze do elektromobilności, prezentacja projektu B+R Fabryki Samochodów Osobowych „Syrena” S.A.

14:15 – 15:15 wykład pt.: Początek końca świata , prof. nadzw. dr hab. Krzysztof Zanussi

15:15 jubileuszowy toast, tort

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: