Jutro kolejna walka Krystiana Rosy z Kutna! „To będzie prawdziwa wojna”

Już jutro odbędzie się trzecia gala Krwawego Sportu, na której wystąpi kutnowski fighter Krystian Rosa. Dziś z kolei miejsca miała oficjalna ceremonia ważenia.

Krystian Rosa będzie walczył w formule K-1 Hardcore Division w kategorii do 80kg. Jego rywalem będzie Patryk Szopa, który – jak mówią komentarzoy – stoczył najbardziej efektowną walkę podczas pierwszej gali Krwawego Sportu.

- R E K L A M A -

Z kolei Krystian Rosa rzutem na taśmę wskoczył na kartę gali Krwawy Sport 2. Rosa dzień przed galą wziął walkę w zastępstwo za Dawida Łagosza i na zasadach K1 w małych rękawicach mocno rozbił karatekę Krzysztofa Cybulskiego.

„Po naszej gali Rosa wygrał jeszcze dwie walki -jedną na zasadach K1, a drugą na gali Marcina Najmana udanie debiutując w zawodowym MMA. Obaj zawodnicy dysponują bardzo mocnym ciosem, pewnie idą do przodu sprawnie zmieniając kombinacje. To będzie prawdziwa wojna!” – zapowiadają organizatorzy.

- R E K L A M A -

Krwawy Sport to elitarny turniej w kickbokserskiej formule K1, podczas którego zawodnicy walczą na gołe pięści. Jutrzejsza gala rozpoczyna się o 19:00. Dostęp PPV można zakupić na stronie https://krwawy-sport.pl- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: