PanoramaKutna.plKutnoJutro otwarcie nowego sklepu przy Żwirki i Wigury. Będą czekać wyjątkowe atrakcje

Jutro otwarcie nowego sklepu przy Żwirki i Wigury. Będą czekać wyjątkowe atrakcje

Już jutro w parku handlowym S1 Center przy ul. Żwirki i Wigury otwarty zostanie kolejny nowy sklep. Klienci będą mogli zrobić w nim zakupy od godziny 9.

-

Na Żwirki i Wigury otwarty zostanie sklep ogólnopolskiej sieci elektromarketów Neonet. Na kupujących w dniu otwarcia czekają wyjątkowe atrakcje oraz rabaty.

Ogólnopolska sieć sprzedaży NEONET liczy już niemal 300 sklepów stacjonarnych oraz dwie platformy e-commerce – neonet.pl i neo24.pl. Relokacja salonów w Dębnie oraz Kutnie to kolejny krok w ramach rozwoju firmy, który pozwoli na dostosowanie ich do nowych standardów oraz pozytywnie wpłynie na doświadczenia zakupowe klientów.

-

Sklep NEONET w Kutnie dotychczas mieścił się przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego, nieopodal stacji benzynowej. Nowy punkt znajduje się w parku handlowym S1 Center przy ulicy Żwirki i Wigury. W sąsiedztwie NEONET znajdują się obecnie różnorodne marki m.in. Action, TEDI, Sinsay, Kakadu Zoo czy Rossmann. Do dyspozycji odwiedzających jest przestronny parking, a także przystanki komunikacji miejskiej. Punkt NEONET będzie otwarty codziennie, również w niedziele handlowe, w godzinach 9-20.

-

Ta lokalizacja oferuje kilka kluczowych udogodnień dla klientów. Nowy punkt NEONET w Kutnie jest przede wszystkim znacznie większy od poprzedniego. Jest to ponad 350 m², dzięki czemu mogliśmy zwiększyć ofertę dostępnych produktów. Atutem jest także duży parking, którego wcześniej brakowało. Dla klientów naszej sieci wydłużyliśmy również godziny otwarcia sklepu, by mogli oni zrobić zakupy w dogodnym dla siebie czasie – komentuje Michał Jagodziński, Regionalny Kierownik Sprzedaży w NEONET.

Atrakcje dla klientów na otwarcie sklepu

W dniu otwarcia na odwiedzających nowy sklep NEONET w Kutnie będą czekać atrakcje i specjalne promocje. Pierwszych 50 klientów otrzyma od sieci kupon na kwotę 100 zł, a kolejnych 30 – bon o wartości 50 zł. Na chętnych, którzy wezmą udział w przygotowanej przez markę ankiecie, czekają paczki z ekologicznymi gadżetami od NEONET. Wśród upominków znajdą się m.in. bambusowe kubki czy zaślepki na kamerę w laptopie wykonane z pszenicy. Dodatkowo sieć przygotowała dwudniowe spotkanie z baristą, w ramach którego klienci odwiedzający sklepy w Kutnie i Dębnie, będą mogli odkryć smak RL9 COFFEE oraz poznać markę sygnowaną nazwiskiem Roberta Lewandowskiego.

Podczas otwarcia sklepu obowiązywać będą aktualne obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Klienci są zobowiązani do noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. NEONET apeluje o zachowanie bezpiecznego dystansu 1,5 metra między kupującymi, respektowania zasady dystansu społecznego oraz zachęca do wyboru płatności bezgotówkowych.

W tym roku przy Żwirki i Wigury otwartych zostało wiele nowych sklepów. Kutnianie i mieszkańcy okolic mogą zrobić zakupy w Action, TEDI, Dealz, Sinsay, Rossmann, Pepco, Kakadu Zoo, Market Słoń, RTV Euro AGD.

(Informacja prasowa Neonet, własne)

fot. materiały Neonet
fot. materiały Neonet
fot. materiały Neonet
-

Nie przegap: