REKLAMA
środa, 18, maj 2022
REKLAMA

Jutro piłkarski hit przy Kościuszki. KS Kutno zmierzy się z rezerwami Legii Warszawa

poniżej dalsza część artykułu

Niezwykle ciekawie zapowiada się sobotni mecz III ligi w Kutnie. Piłkarze KS Kutno zmierzą się z rezerwami ekstraklasowej Legii Warszawa. Początek meczu o 12:00.

Po piętnastu rozegranych spotkaniach Legia II Warszawa ma na swoim koncie 26 punktów (7 wygranych, 5 remisów i 3 porażki) i plasuje się na 5. miejscu. Tuż za legionistami są piłkarze KS–u Kutno, który mają 24 punkty (6 wygranych, 6 remisów, 3 porażki). Jeśli kutnianom uda się w sobotę wygrać, to przeskoczą w tabeli stołeczny klub.

poniżej dalsza część artykułu

Legia w poprzedniej kolejce pechowo zremisowała z Sokołem Aleksandrów 1–1, tracąc gola w doliczonym czasie gry. W tym spotkaniu warszawianie po raz pierwszy zagrali pod wodzą Piotra Zasady, który zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Marka Gołębiewskiego. Ten z kolei został szkoleniowcem Ekstraklasowej Legii po zwolnieniu Czesława Michniewicza.

Kutnianie w miniony weekend zremisowali na wyjeździe 1–1 ze Zniczem Biała Piska. Jedynego gola dla KS zdobył z rzutu karnego Maciej Kraśniewski.

poniżej dalsza część artykułu

Mecz z gatunku, że niedosyt pozostaje. Kolejne spotkanie, które zamiast wygrać remisujemy, jednak mimo wszystko, każdy punkt cieszy – mówił Dominik Tomczak, trener KS Kutno. – Musimy popracować nad grą w ofensywie. Głównie skupimy się nad finalizacją, gdyż to jej najbardziej nam brakuje – zapowiada.

KS Kutno – Legia II Warszawa
6 listopada 2021, godzina 12:00
Stadion Miejski im. H. Reymana w Kutnie

reklama

Warto przeczytać:

reklama