reklama
  • Tadeusz Gajda Senat

Jutro powiatowy piknik „Bezpieczeństwo w Mieście”. Przygotowano wiele atrakcji

Już jutro, w sobotę 17 czerwca 2023 odbędzie się trzeci piknik z cyklu „Bezpieczny Powiat”. Tym razem atrakcje odbędą się przy Wydziale Komunikacji w Kutnie, a tematem przewodnim będzie „Bezpieczeństwo w Mieście”.

- R E K L A M A -

— Zapraszam Państwa bardzo serdecznie na kolejny piknik, już trzeci, z cyklu „Bezpieczny Powiat” pn.: „Bezpieczeństwo w Mieście” na teren znajdujący się przy Wydziale Komunikacji, ulica Królowej Jadwigi 7. Piknik odbędzie się 17 czerwca. Jak zawsze na dzieci i młodzież czeka mnóstwo atrakcji! — mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

Organizatorem pikniku jest Powiat Kutnowski oraz RSM Pionier. Piknik trwać będzie od godziny 10:00 do godziny 15:00. Organizatorzy proszą o nieparkowanie na terenie przy Wydziale Komunikacji od dnia 16.06.2023 r., od godziny 22:00 do dnia 17.06.2023 r. do godziny 18:00.

- R E K L A M A -

— Podczas pikniku jak zawsze na przybyłych czekać będzie mnóstwo atrakcji! Oprócz prelekcji służb będą dmuchańce, konkursy, bańki mydlane, trampoliny, taniec z kolorami, foodtruck z firmy Animex i wiele, wiele więcej. Każda z atrakcji będzie bezpłatna — mówi Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

— Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Już dziś zapraszam dzieci i młodzież na piknik pełen atrakcji, który będzie edukował o bezpieczeństwie w okresie zbliżających się wakacji — mówi Zdzisław Góreczny, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego.

Nie przegap: