Już jutro charytatywny turniej dla Lenki. Przyjdź do „Czwórki”

Już jutro w hali „Czwórki” odbędzie się czwarty turniej „Kopiemy dla…” zorganizowany przez Łączy Nas Jeden Cel i Przemysława Tobolczyka. Tym razem naszej pomocy potrzebuje Lenka Pawłowska. Wydarzenie patronatem medialnym objęła Panorama Kutna.

- R E K L A M A -

O chorobie małej Lenki pisaliśmy wielokrotnie na łamach Panoramy. Jej historię możecie przeczytać między innymi tutaj: Lenka z Kutna czeka na przeszczep – możemy jej pomóc!

„Z całego serca dziękujemy za zaangażowanie i pomocną dłoń w organizacji akcji charytatywnej, która odbędzie się 30 listopada. Jednocześnie cały czas prosimy o każdą małą cegiełkę, nawet pięć złotych” – komentuje Przemysław Tobolczyk, organizator charytatywnego turnieju. Akcję wspiera także m.in. miejski radny Robert Stępniewski.

- R E K L A M A -

W piłkarskiej rywalizacji, z której dochód zostanie przekazany Lence udział wezmą: Hurt-Pap Egolit (mistrz trzech poprzednich edycji), Kutnowscy Motocykliści, Kellogg’s Kutno, Hurtownia Wilcza, MMS Kutno i jeszcze jedna drużyna, której nazwę poznamy niebawem.

Podczas turnieju przewidziano również gry, zabawy i słodki poczęstunek. Do zobaczenia 30 listopada w hali „Czwórki”. Początek o 9:00.

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: