reklama
reklama

Już ponad 100 zgonów w związku z COVID-19. Jest najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia

Mamy 212 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych – informuje Ministerstwo Zdrowia. Niestety, zmarło 9 kolejnych osób zakażonych COVID-19.

Potwierdzone przypadki dotyczą: 98 osób z woj. mazowieckiego, 42 osób z woj. wielkopolskiego,
14 osób z woj. łódzkiego, 12 osób z woj. podlaskiego, 11 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. małopolskiego, 7 osób z woj. śląskiego, 7 osób z woj. zachodniopomorskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. lubuskiego, 1 osoby z woj. lubelskiego i 1 osoby z woj. opolskiego.

- R E K L A M A -

O sytuacji w woj. łódzkim informowaliśmy w tym miejscu: Są nowe przypadki koronawirusa. Zobacz mapę zakażeń w Łódzkiem

„Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci 9 kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 88-letni mężczyzna hospitalizowany w Puławach, 80-letni mężczyzna hospitalizowany w Raciborzu, 82-letnia kobieta hospitalizowana w Częstochowie, 70-letni mężczyzna i 74-letnia kobieta hospitalizowani w Bolesławcu, 65-letni mężczyzna i 97-letnia kobieta hospitalizowani w Warszawie, 68-letni mężczyzna z DPS w Niedabylu, 87-letnia kobieta hospitalizowana w Kędzierzynie-Koźlu. Wszyscy mieli choroby współistniejące” – przekazuje Ministerstwo Zdrowia.

- R E K L A M A -

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 4413/107 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: