Wiadomości KutnoKutnoJuż teraz możesz wesprzeć WOŚP! Ruszają licytacje

Już teraz możesz wesprzeć WOŚP! Ruszają licytacje

Jak co roku jednocześnie z organizacją programu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kutnowski sztab WOŚP daje również możliwość licytacji rzeczy przekazanych przez mieszkańców miasta lub znanych artystów.

- Reklama -

Cały dochód z aukcji przeznaczony jest na rzecz zbiórki organizowanej przez fundację. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

- Reklama -

Przez 11 lat trwania aukcji na rzecz kutnowskiego sztabu WOŚP udało się zebrać kwotę 109 646,76 zł. W tym roku również, jest możliwość przekazania do licytacji rzeczy mających wartość sentymentalną, artystyczną lub drogocenną, ewentualnie usług takich jak np. sesja fotograficzna, kolacja w restauracji ze znaną osobistością itp. W tamtym roku udało nam się pobić rekord zebranej kwoty, było to 15 489,70 zł.

reklama

Zachęcamy do kontaktu w celu przekazania rzeczy na aukcje z Tomaszem Motylewskim- członkiem sztabu ds. aukcji- pod numerem telefonu: 501 391 282 lub pod adresem mailowym  wospsztabkutno@poczta.onet.pl. Wszystkie aukcje będą umieszczane na Facebook’u na fanpage’u  www.facebook.com/wospkutno.aukcjeallegro/

- Reklama -

Aktualne aukcje znajdują się pod linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/wosp-sztabkutno

reklama

- Reklama -
reklama

Nie przegap:

reklama

Przeczytaj także inne wiadomości z Kutna i okolic: