reklama
reklama
reklama
reklama

Kapituła Lwa Kutnowskiego już wybrała! Wkrótce poznamy zwycięzców

W dniu 31 lipca 2018 roku odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu LEW KUTNOWSKI. Członkowie Kapituły w oparciu o karty zgłoszenia i przeprowadzoną wizytację dokonali indywidualnej oceny Kandydatów wpisując w KARCIE OCENY punkty wg. kryteriów zawartych w Regulaminie Konkursu, a podczas spotkania wyłoniono laureatów III edycji Powiatowego Konkursu.

- R E K L A M A -

Kapituła pracowała w składzie: Zdzisław Trawczyński Wicestarosta Kutnowski i Przewodniczący Kapituły Konkursu, Zdzisław Góreczny Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego, Marek Jankowski Przewodniczący Rady Powiatu w Kutnie, Jacek Boczkaja, Zastępca Prezydenta Miasta Kutno, Bożena Jóźwiak Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego ŁODR Kutno, Zbigniew Filipiak Sekretarz Gminy Łanięta, Mariola Grodnicka Prezes Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego.

Celem konkursu jest promocja rozwoju gospodarstw rolnych i firm z terenu powiatu, osiągnięć zawodowych i społecznych rolników i przedstawicieli firm, przedsięwzięć innowacyjnych i ekoinnowacji służących ochronie środowiska i opartych na wykorzystaniu lokalnego potencjału – wyjaśnia Zdzisław Trawczyński wicestarosta, a zarazem Przewodniczący Kapituły Konkursu.

- R E K L A M A -

Nagrodą główną jest tytuł i statuetka „LEW KUTNOWSKI”. Z kolei wyróżnienie to statuetka „KŁOS”.

O tym kto wygrał w kategorii ROLNIK, a kto w kategorii FIRMA dowiemy się 20 września.

- R E K L A M A -

Laureatów konkursu uhonoruje Starosta Kutnowski Krzysztof Debich w trakcie Uroczystej Gali, która odbędzie się w Kutnowskim Domu Kultury w Kutnie.

Zapraszamy do śledzenia przebiegu wydarzeń na stronie internetowej www.powiatkutno.eu

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: