Kapsułki do zmywarki – jakie najlepiej wybrać?

Niegdyś zmywarka do naczyń była kojarzona z luksusem – dziś to podstawowy sprzęt, który znajdziemy niemal w każdym domu. Na rynku stale pojawiają się kolejne produkty do mycia naczyń, jednak to kapsułki do zmywarki zyskują coraz większą popularność i uznanie. Dlaczego warto je wybrać, czym się wyróżniają i po jakie konkretnie kapsułki do zmywarki sięgnąć? Odpowiadamy w tym artykule.

- R E K L A M A -

Co znajdziemy na rynku poza kapsułkami do zmywarek?

Producenci prześcigają się w wymyślaniu kolejnych form środków czyszczących oraz udoskonalają ich formuły. W zależności od naszych potrzeb, możemy zdecydować się na zakup poszczególnych produktów:

  • Proszek do mycia naczyń – to najbardziej ekonomiczne wyjście. Sami decydujemy, ile będziemy go dozować, więc jeśli często korzystamy z programu szybkiego lub myjemy mniej naczyń, wystarczy wsypać odpowiednią ilość proszku. Dobrze sprawdzi się również do mycia najbardziej zabrudzonych i tłustych naczyń. Największą wadą tego typu produktów jest skład – wiele proszków zawiera fosforany, które są szkodliwe dla naszego zdrowia. Zdarza się też, że pozostawiają smugi na szkle.
  • Kostki do zmywarki – mają formę zafoliowanych tabletek. Są droższe i mniej ekonomiczne. W przeciwieństwie do proszku, nie możemy dozować produktu – nie należy wkładać więcej niż jednej kostki do zmywarki, gdyż może to spowodować jej zniszczenie, zaś gdy planujemy szybkie mycie niewielkiej ilości naczyń, kostka może nie rozpuścić się w całości i musimy wyrzucić resztę. Kostki do zmywarki mają jednak swoje zalety – przede wszystkim dają świetny efekt. Możemy zdecydować się na najtańsze, myjące kostki, ale i te z wieloma funkcjami – solą i nabłyszczaczem czy składnikami, które dodatkowo chronią szkło. 
  • Kapsułki do zmywarki – to zamknięte w rozpuszczalnej folii tabletki o formule żelu do mycia naczyń. Obecnie to produkt, po który najczęściej sięgają konsumenci – doceniają wygodę, jaką zyskują przez wielofunkcyjność kapsułek do zmywarki. Do jednych z najchętniej wybieranych marek należy Dreft. Dzięki żelowej formule rozpuszczają się szybciej niż standardowe kostki – nie są im straszne nawet niskie temperatury! Kapsułki do zmywarki można kupić tutaj: https://eurochemia.com/28-tabletki-kapsulki-do-zmywarki

Co wyróżnia kapsułki do zmywarki?

Jakie są największe zalety kapsułek do zmywarki? Przede wszystkim to produkt, który nie tylko myje naczynia. Dzięki formule 3w1 spełnia też funkcje soli i nabłyszczacza, dlatego nie musimy już kupować tych środków osobno. Naszą zmywarkę zabezpieczymy przed kamieniem i odświeżymy za pomocą jednej kapsułki. Takie kompleksowe działanie okazuje się wielką wygodą – myją naczynia, czyszczą zmywarkę, zapobiegają osadzaniu się tłuszczu, chronią szkło. Dodatkową zaletą jest także zapach, jaki pozostawiają kapsułki do zmywarek. Produkt marki Dreft (Platinum All in One) ma przyjemny, cytrusowy zapach, który odświeży naszą zmywarkę. Utrzymanie sprzętu w takim stanie jest niezwykle ważne – długofalowe działanie kapsułek zapobiega powstawaniu grzybów i bakterii. Nie chcemy przecież myć naszych naczyń w zmywarce pełnej niepożądanych drobnoustrojów, które szkodzą domownikom!

- R E K L A M A -

Dlaczego warto wybrać kapsułki do zmywarki 3w1?

Może się wydawać, że takie połączenia nigdy nie są skuteczne – trudno nam sobie wyobrazić jeden produkt, który zastępuje szereg innych. Kapsułki do zmywarki, w tym te marki Dreft, są wyjątkiem. Zdecydowanie się na nie pomoże nam zaoszczędzić pieniądze – zastąpią bowiem zarówno sól, jak i nabłyszczacz do zmywarki. Co dzięki temu uzyskamy?

Niestosowanie soli niesie za sobą przykre konsekwencje – w zmywarce pojawia się brzydki osad oraz nieprzyjemny zapach, blokują się filtry, naczynia nie są domyte, a wnętrze zmywarki może ulegać zniszczeniu, które nawet poskutkuje zalaniem. Dlatego warto nie rezygnować z tego produktu i dla naszej wygody korzystać z soli do zmywarki w kapsułkach.

- R E K L A M A -

Zaś dzięki nabłyszczaczowi na naczyniach nie pojawią się smugi i zacieki. Nie ma potrzeby korzystać z tego przy każdym myciu – wystarczy okazjonalnie, na przykład gdy przyjmujemy gości. Jednak formuła nabłyszczacza zawarta w kapsułce do zmywarki spowoduje, że nie będziemy musieli specjalnie o nim pamiętać, a naczynia po każdym myciu będą lśnić. 

Dreft – kapsułki do zmywarki 

Spośród wielu produktów dostępnych na rynku, szczególnie polecamy kapsułki do zmywarki Dreft Platinum All in One. Doceniają je rzesze konsumentów, którzy są zadowoleni z uzyskanych efektów. Formuła 3w1, przyjemny zapach, brak szkodliwych składników – to gwarancja błyszczących naczyń i zabezpieczonej zmywarki. 

Następnym razem, gdy będziemy zastanawiać się nad zakupem środków do zmywarki, weźmy pod uwagę kapsułki. Z pewnością każdy polubi tę formę i zostanie z nią na dłużej, ciesząc się niesamowitymi efektami w rozsądnej cenie. 

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: