Karolina Matusiak (KO): Do wyników sondażowych podchodzę z dużym dystansem

Kutnianka Karolina Matusiak, kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Sejmu w naszym regionie, do sondażowych wyników wyborczych podchodzi z dużym dystansem. Liczy, że jej ugrupowanie będzie miało większe poparcie i wierzy, że sama również dostanie się do Sejmu.

- R E K L A M A -

Do wyników sondażowych podchodzę z dużym dystansem, ponieważ mój optymizm podpowiada mi, że wynik Koalicji Obywatelskiej będzie lepszy. Bardzo cieszy mnie obecność innych ugrupowań w Sejmie, co zdecydowanie da szerszy pogląd na wiele kluczowych kwestii dla Polaków. Myślę, że zarówno Lewica, jak i Koalicja Polska wypracowali dobry wynik, który jest zdecydowanie zasłużony. Dużym zaskoczeniem jest dla mnie dość wysoki wynik Konfederacji i ich sondażowy powrót do Sejmu. Z dużym zaciekawieniem czekam na pierwsze wyniki z Komisji Wyborczych, ponieważ one dadzą nam bardziej klarowny obraz – komentuje dla Panoramy kutnianka Karolina Matusiak, kandydatka KO do Sejmu w naszym regionie.

reklama

Z naszego okręgu do Sejmu dostanie się 12 kandydatów. Czy wśród nich będzie K. Matusiak?

- R E K L A M A -

Bardzo mocno w to wierzę. Poświęciłam kampanii ogrom czasu oraz pracy i mam nadzieje, że przyniesie to pozytywny rezultat. Aczkolwiek mam na uwadze, że nadal jestem świeżą postacią w lokalnej polityce i zdaję sobie sprawę, że dużo ciężej jest wzbudzić zaufanie wyborców będąc nową postacią. Niezależnie od wyniku, te wybory będą dla mnie mocną podwaliną pod kolejne działania dla naszej lokalnej społeczności i kto wie, być może pod kolejne wybory do Sejmu. Z całego serca dziękuję mieszkańcom za oddane głosy, ponieważ to one będą moją ogromną dawką motywacji do dalszych działań – dodaje K. Matusiak.

reklama

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: