KDK zaprasza na Babski Kabaret, czyli „Old Spice Girls”

Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy „OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret.

- R E K L A M A -

To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują:

– Lidia Stanisławska
– Emilia Krakowska
– Barbara Wrzesińska

- R E K L A M A -

Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”) oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego).

Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.

- R E K L A M A -

6 marca 2023 (czwartek) godz. 18:00
Kutnowski Dom Kultury
Bilety 50 zł w kasie KDK lub ONLINE

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: