KDK zaprasza na bezpłatne zajęcia jogi w Parku Traugutta

Kutnowski Dom Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców miasta oraz okolic na serię bezpłatnych zajęć jogi, które odbędą się w malowniczym Parku Traugutta. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczoną instruktorkę, Elę Gontarek, w wybrane soboty lata.

- R E K L A M A -

Harmonogram zajęć obejmuje następujące daty: 6, 13, 20 lipca oraz 3, 10, 17 sierpnia 2024 roku. Wszystkie sesje rozpoczną się o godzinie 8:00 rano, co pozwoli uczestnikom na rozpoczęcie dnia w harmonii i z energią.

Ela Gontarek to dyplomowany nauczyciel jogi, który posiada szerokie doświadczenie w dziedzinie medytacji, technik relaksacyjnych oraz ćwiczeń psychofizycznych. Jest także instruktorem rekreacji ruchowej specjalizującym się w takich formach aktywności jak Nirvana Fitness, Vinyasa Power Joga, Pilates, trener Zdrowego Kręgosłupa, trener biegania oraz jogi dla dzieci. Jej bogata wiedza i umiejętności zapewnią uczestnikom zajęć profesjonalne wsparcie i inspirację.

- R E K L A M A -

Spotkania jogi w Parku Traugutta są doskonałą okazją do zrelaksowania się na świeżym powietrzu, nawiązania nowych znajomości oraz zadbania o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Dla wszystkich uczestników zapewnione są komfortowe warunki do ćwiczeń, a w przypadku złej pogody zajęcia zostaną przeniesione do sali baletowej „A” Kutnowskiego Domu Kultury.

Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych do przyjścia i skorzystania z tej wyjątkowej okazji do praktykowania jogi pod okiem profesjonalistki. Spotkajmy się w Parku Traugutta w Kutnie i razem zadbajmy o nasze zdrowie i dobre samopoczucie!

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: