reklama

KDK zaprasza na Mikołajkowy Kinematograf dla Malucha

Kutnowski Dom Kultury zaprasza na Mikołajkowy Kinematograf dla Malucha – już w niedzielę 10 grudnia w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie. „Z okazji Mikołajek wspólnie obejrzymy świąteczne odcinki bajek z Misiem Kudłatkiem” – mówi Olga Stanisławska z KDK.

- R E K L A M A -

Święta to czas prezentów i nowych zabawek. Agnieszka znalazła pod choinką piękną lalkę, jej pojawienie się obudzi w Misiu gorzką zazdrość. Na szczęście razem poradzimy sobie z trudnymi emocjami. Na Kinematografowe Maluchy będzie też czekała specjalna wiadomość od samego Świętego Mikołaja, prosto ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej i specjalna bajkowa niespodzianka.

Zabierzcie dzieci w sentymentalną podróż w świat animacji Waszego dzieciństwa, niech odżyją wspomnienia.

- R E K L A M A -

Zapraszamy na przyjazny sensorycznie seans dla najmłodszych! Kinematograf dla Malucha to świetna okazja do pierwszego rodzinnego wyjścia do Kina. Oswajamy maluchy z wielkim ekranem, by w przyszłości mogły w pełni korzystać z kultury filmowej. Uczymy postawy uważnego widza i świetnie się przy tym bawimy! Po seansie planujemy zabawy i niespodzianki.

Filmowy zestaw zagości w Kinematografie dla Malucha, by przez wartościowe i atrakcyjne wizualnie polskie animacje zachęcać maluchy do poznawania świata.

- R E K L A M A -

Znane i lubiane, klasyczne, polskie bajki ze Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej, na których wychowały się pokolenia.

Seanse przyjazne dzieciom:
– krótki, półgodzinny seans, który skupia uwagę i nie nudzi nawet najżywszych Maluszków
– mniejsze natężenie dźwięku dla małych uszek w porównaniu do standardów Kinowych
– przyjazny, ciepły półmrok, który nie przerazi tych zlęknionych ciemności
– super zabawy i zajęcia plastyczno-manualne z rodzicami i opiekunami pod okiem instruktorów Kutnowskiego Domu Kultury, wspólnie wykonane dzieła dzieci zabierają do domu
– a dla najmłodszych kącik kolorowanek
– świetna okazja do zawiązania nowych znajomości i przyjaźni
– i masa innych niespodzianek!

Kinematograf dla Malucha wpisuje się w wieloletnią tradycję poranków filmowych.

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: