reklama

Kickbokserzy z Kutna zdobywali doświadczenie w Łodzi – ZDJĘCIA

W sobotę, 28.10.2023 r. w Łodzi w Klub Sztuk Walki „Alien” odbyły się wojewódzkie sparrngi w kickboxingu kadetów młodszych, kadetów starszych, juniorów i seniorów w formule kick light. W imprezie udział wzięli zawodnicy Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno.

- R E K L A M A -

― Zawody odbyły się na zasadzie walk-sparringów i miały na celu zdobywanie doświadczenia przez wszystkich uczestników przedsięwzięcia w cyklu przygotowań przed zawodami rangi mistrzostw kraju. Wszyscy rywalizowali w formule kick light, low kick. Poziom walk bardzo dobry, każdy zawodnik stoczył około 10 rund z zawodnikami z Aliena Łódź ― powiedział trener Aleksander Grabowski.

― Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak sprawnie przeprowadzonym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi zawodnicy otrzymali dodatkową cenną lekcję, która w przyszłości zaprocentuje dobrymi walkami na zawodach rangi Mistrzostw Polski ― dodał trener Mariusz Konwerski.

- R E K L A M A -

Kutno reprezentowało 9 zawodników:

Kadeci: Urszula Jakubczak, Marcel Kwiatkowski, Igor Kamiński, Julia Kopczyńska, Amelia Piwińska, Kacper Szatkowski, Jakub Majtczak, Antonina Wojtczak, Jakub Jażdżewski

- R E K L A M A -

Juniorzy: Piotr Szymczak.

ASWiR Alex Kutno serdecznie dziękuje za pomoc w wyjeździe Firmie Twoje Zdrowie Medest oraz Państwu Kamińskim i Państwu Majtczak.


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: