reklama
reklama

Kiedy odbędą się odwołane imprezy w KDK? Poznaliśmy nowe daty

Kutnowski Dom Kultury, w związku z zagrożeniem epidemicznym został zmuszony do odwołania lub przeniesienia na inne terminy wydarzeń kulturalnych zaplanowanych na wiosnę 2020.

- R E K L A M A -

Z Arturem Andrusem zamiast w marcu widzimy się 12 listopada. Bilety będzie można zwracać w kasie KDK po wznowieniu działalności, za kupione online automatycznie zostaną zwrócone pieniądze. Niebawem w sprzedaży pojawią bilety na nowy termin.

Premiera spektaklu ,,Superhirołs” Grupy Teatralnej ,,od jutra” została przełożona na czerwiec – dokładny termin podamy niebawem.

- R E K L A M A -

Są także nowe terminy kilku wydarzeń, na które zakupione bilety zachowują ważność. Będzie to stand-up Piotra Zoli Szulowskiego przeniesiony z 19 marca na 20 sierpnia 2020. Na nowy termin, 29 września, zapraszamy także w przypadku spektaklu ,,Skąpiec”. „Winda do nieba” nie odbędzie się 2 kwietnia, ale spektakl zagości w KDK 10 września. Z Kabaretem pod Wyrwigroszem widzimy się nie 16 kwietnia, a 18 czerwca.

Całkowicie odwołane zostały takie wydarzenia jak: Kinematograf dla malucha (z dn. 15 marca), koncert Justyny Szafran (z dn. 28 marca), Poranek Teatralny (z dn. 29 marca) oraz koncert zespołu Bitamina (z dn. 23 marca). Warto pamiętać, że bilety zakupione w kasie będzie można zwrócić dopiero po wznowieniu działalności przez KDK.

- R E K L A M A -

Na podstawie decyzji UM Kutno informujemy również, że niestety w tym roku nie odbędzie się Kutnowska Majówka i Majówka ze Stanisławem Bareją oraz inne wydarzenia kulturalne zaplanowane do końca maja 2020r.

O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco. Po najświeższe informacje kulturalne oraz wydarzenia online zapraszamy na Facebook oraz YouTube Kutnowskiego Domu Kultury. #zostańwdomu, #kulturaonline, #kutnowskidomkultury

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: