Kiedy ozonować mieszkanie?

- poniżej dalsza część artykułu -

Zapach spalenizny, wilgoci, czy dymu papierosowego może być na tyle dużym dyskomfortem dla domowników, że nie będą mogli przebywać wewnątrz domu. Czyszczenie, wietrzenie i odkurzanie złagodzi nieprzyjemne zapachy, ale nie usunie ich. Odświeżacze powietrza tylko zamaskują problem na chwilę. Niepożądane wyziewy nie znikną bez zastosowania bardziej zaawansowanych metod. Jak zneutralizować brzydkie zapachy, na które nie działają domowe sposoby? Podpowiadamy jak usunąć woń pożaru, zalania, wybicia kanalizacji, zawilgocenia i niewłaściwego użytkowania lokum. Ozonowanie mieszkań to skuteczna, nowoczesna metoda pozwalająca odzyskać czysty i pachnący dom.

Ozonowanie mieszkań

- poniżej dalsza część artykułu -

Ozonowanie domu lub mieszkania jest najnowocześniejszą i najskuteczniejszą metodą na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Razem z przykrym odorem pozbędziemy się niebezpiecznych dla zdrowia mikroorganizmów i alergenów.

Przebywanie w czystym, pachnącym i wolnym od alergenów mieszkaniu jest znacznie korzystniejsze dla zdrowia, niż wdychanie przykrych zapachów. Niestety, zdarza się, że w domu zaniedbamy jakieś pomieszczenia, w których z czasem może nagromadzić się spora ilość zanieczyszczeń, powodujących wydzielanie niepożądanych woni. Wirusy, pleśń, bakterie i roztocza wnikają w niemal każdą szczelinę. Wyeliminowanie ich przy pomocy tradycyjnych metod jest niemożliwe. Ozonowanie mieszkań jest najskuteczniejszym sposobem na dogłębne wyczyszczenie mieszkania, zneutralizowanie przykrych zapachów i uzyskanie perfekcyjnie czystych powierzchni.

- poniżej dalsza część artykułu -

Zmiana miejsca zamieszkania, przeprowadzka, zaniedbany lokal otrzymany w spadku, mieszkanie, w którym poprzedni właściciele palili papierosy, uczulenie na alergeny, mieszkanie po pożarze lub znajdujące się w sąsiedztwie pogorzelisko – to najczęstsze powody, dla których klienci decydują się na ozonowanie mieszkań.

Ozonowanie domów

Ozonowanie domów jednorodzinnych, domków letniskowych, czy nawet przyczepy kempingowej to sposób na czystą, świeżą i niczym nieskażoną atmosferę wewnątrz. Usługa jest szczególnie pożądana w przypadku sprzedaży domu lub przyczepy. Brzydki zapach może zniechęcić do kupienia nieruchomości, szczególnie jeśli jest to zapach wilgoci. Od razu budzi niepokój klientów, którzy oglądają dom. Zapach z piwnicy, z garażu lub rzadziej używanej toalety może odstraszyć, a w najlepszym wypadku może obniżyć wartość transakcji. Aby do tego nie dopuścić, warto zorganizować ozonowanie domu przed wystawieniem nieruchomości na sprzedaż i pokazaniem jej potencjalnym nabywcom.
reklama

Ostatnio dodane:

reklama

reklamaopen