Kiedy warto skorzystać z oferty banku lektorów?

Reklamy, filmy instruktażowe, audiobooki. W każdym z tych materiałów największą rolę odgrywa istotny czynnik – głos osoby czytającej. Gdzie znaleźć lektora, który tchnie nowe życie w konspekt prezentacji bądź oczaruje odbiorców przed radioodbiornikiem? Sprawdź ofertę banku głosów!

- R E K L A M A -

Lektor potrzebny od zaraz

Jak przeczytać możemy na stronie internetowej studia nagrań i postprodukcji dźwięku SoundProve, dźwiękiem ożywić można każdy obraz. Bez względu na to, czy mówimy o animowanej bajce dla dzieci, prezentacji na ważnym szkoleniu branżowym, czy komunikatach towarzyszących zmianie przystanków w tramwaju, głos staje się niezwykle istotnym nośnikiem informacji i emocji.

- R E K L A M A -

Aby znaleźć osobę z głosem, który całkowicie wpasuje się w zamysł gry komputerowej, reklamy radiowej bądź telefonicznej zapowiedzi, warto nawiązać współpracę z profesjonalistą. W tym celu najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty banku głosów lektorskich. Na czym polega funkcjonowanie tego typu bazy?

Jak działa bank głosów?

- R E K L A M A -

Bank głosów w studio nagrań SoundProve skupia ponad 300 lektorów z całego świata, którzy gotowi są podjąć współpracę w zakresie profesjonalnych nagrań do radia, telewizji czy Internetu. Oferta obejmuje głosy męskie, żeńskie i dziecięce. Wysokie i niskie, z zagranicznym akcentem, głębokie, delikatne. Poza lektorami polskojęzycznymi w bazie znaleźć można także osoby posługujące się językami obcymi. Prym wiodą angielski, niemiecki i rosyjski, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć współpracę dotyczącą nagrań w języku hebrajskim czy wietnamskim. Na stronie internetowej SoundProve znaleźć można próbki głosów poszczególnych lektorów wraz z intuicyjnymi oznaczeniami dotyczącymi ich wieku, płci oraz kosztów współpracy. Nie brakuje także możliwości odtworzenia dwóch zaznaczonych próbek głosów w celu ich porównania.

Znalazłeś odpowiedni głos? Świetnie! Nie możesz się zdecydować? Nic nie szkodzi. Wystarczy wiadomość z treścią materiału do nagrania, a specjaliści z SoundProve samodzielnie dobiorą lektora i zadbają o każdy szczegół postprodukcji dźwiękowej. Dzięki temu całość będzie się prezentowała ze wszech miar profesjonalnie. Zaufaj doświadczeniu i pozwól ożywić swój pomysł dźwiękiem!

materiał partnera

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: