reklama
reklama
reklama
reklama

„Kiedyś byłam różą”. Kayah rozgrzała kutnowską publiczność [ZDJĘCIA/WIDEO]

W najlepsze trwa blok koncertowy nad Ochnią w ramach 48. Święta Róży w Kutnie. Kayah porwała kutnowską publiczność do świetnej zabawy i usłyszeć można było wiele znakomitych hitów. Trwa koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

- R E K L A M A -

Dzisiejsze granie nad Ochnią rozpoczął Baranovski, a jako druga na scenie pojawiła się Kayah. Kutnianie, którzy wybrali się na jej koncert na pewno nie pożałowali i na długo zapamiętają sobotni wieczór.

Kayah to artystka, której za bardzo nie trzeba przedstawiać. Ma na koncie wiele hitów i przebojów znanych zarówno przez młodszych, jak i tych nieco starszych słuchaczy. Wokalista jest wszechstronna i najczęściej porusza się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Do jej największych hitów należą między innymi „Za późno”, „Supermenka”, „Na językach”, „Testosteron”, „Prawy do lewego”, „Śpij Kochanie, Śpij” czy nowsze „Po co” i „Ramię w ramię”.

- R E K L A M A -

Na zakończenie bloku muzycznego nad Ochnią o 21:00 wystąpi jeszcze legenda polskiej sceny, Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów.

fot. Łukasz Stasiak/Kutnowski Dom Kultury


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: