Kilkadziesiąt osób przeszło w Marszu dla Jezusa w Kutnie [ZDJĘCIA/WIDEO]

Wyjątkowy Marsz dla Jezusa przeszedł ulicami Kutna. To część Konferencji Chrześcijańskiego Przebudzenia, która od początku maja odbywa się w naszym mieście.

W konferencji, która odbywa się w dniach 1-3 maja 2022 w Kutnie udział biorą między innymi Michał Siczek, Jacek Gromadzki, Desy Plamowska, Karol Głuszek, Ryszard Krzywy i Jerzy Przeradowski. Spotkania odbywają się w auli Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie przy ul. Lelewela 7.

- R E K L A M A -

Jednym z punktów wydarzenia jest Marsz dla Jezusa, który dziś przeszedł ulicami Kutna. Trasa Marszu dla Jezusa obejmowała 2,9 kilometra. Pochód z udziałem kilkudziesięciu osób wyruszył z ulicy Lelewela, a później przeszedł ulicami Długosza, Barlickiego, Kościuszki, Placem Wolności, Królewską, Placem Piłsudskiego, Sienkiewicza, Podrzeczną, Jana Pawła II, Staszica i swoją metę miał na Lelewela 7.

„Marsz dla Jezusa to godzina niesamowitej manifestacji, ewangelizacji i uwielbienia Jezusa. Kimkolwiek i skądkolwiek jesteś” – komentuje pastor Jerzy Przeradowski.












































- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: