reklama
reklama

Kilkanaście radiowozów przy dworcu, duża akcja policji w Kutnie (ZDJĘCIA)

Kilkanaście policyjnych radiowozów pojawiło się dziś przed południem w okolicach kutnowskiego dworca. Wzmożone działania mundurowych dotyczą przejazdu kibiców przez nasze miasto.

- R E K L A M A -

Duża akcja policji z Kutna i Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi jest związana z dzisiejszym szlagierem Ekstraklasy, pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań. Kibice z Wielkopolski wybierają się do stolicy pociągami i mundurowi, jak zwykle przy tego typu sytuacjach, zabezpieczają dworce kolejowe, między innymi w Kutnie.

Kibice Lecha przejechali przez Kutno około godziny 13. specjalnym pociągiem, który nie zatrzymywał się na dworcu. Poza rzuceniem kilku rac hukowych, nie doszło do żadnych incydentów. Grupa z KWP zabezpieczająca przejazd, odjechała już z okolic dworca.

Przypomnijmy, w maju 2018 na dworcu PKP w Kutnie doszło do starć pseudokibiców Legii Warszawa z policją. Mundurowi byli wówczas zmuszeni do użycia broni gładkolufowej. Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj: Strzały na dworcu w Kutnie! Pseudokibice starli się z policją, są ranni
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: