Klub Seniora Gminy Kutno świętuje rok istnienia [ZDJĘCIA]

To był ważny dzień dla seniorów z gminy Kutno. Wszystko za sprawą pierwszej rocznicy istnienia Klubu Seniora Gminy Kutno. Z tej okazji w Centrum Kultury Gminy Kutno w Leszczynku odbyła się specjalna uroczystość.

- R E K L A M A -

Były upominki, okazałe torty, konfetti, prezentacja multimedialna i występ zespołu ludowego Leszczynianki. Dziś w CKGK w Leszczynku działo się naprawdę dużo.

Do seniorów, którzy pojawili się w Leszczynku przemawiały między innymi wójt gminy Kutno Justyna Jasińska czy Liliana Urbańczyk-Wójcik, dyrektor CKGK w Leszczynku. Podkreślano, że seniorzy są bardzo aktywni i angażują się w rozwój gminy, a także to, że można pozazdrościć im wigoru.

- R E K L A M A -

Następnie zgromadzeni otrzymali słodkie upominki oraz gadżety z logiem Klubu Seniora. Były też smaczne i okazał torty, race i konfetti. Następnie, na scenie zaprezentowali się artyści z zespołu ludowego Leszczynianki. Najpierw odśpiewano sto lat seniorom, a później zabrzmiało wiele ludowych przyśpiewek.

Dołączamy się do najlepszych życzeń dla wszystkich seniorów z gminy Kutno i zachęcamy do zapisów do Klubu Seniora Gminy Kutno. Więcej informacji o działalności klubu można znaleźć na stronie CKGK.

- R E K L A M A -

Klub seniora to miejsce spotkań osób w dojrzałym wieku, którego celem jest działalność kulturalno-oświatowa, towarzyska i wypoczynkowa dla ludzi starszych. Klub dąży do integracji i aktywizacji społecznej oraz zaspakajania potrzeb kulturalnych seniorów poprzez różnorodne zajęcia.
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: