Kogeneracyjne agregaty gazowe dla firm

Stale rosnąca liczba zrealizowanych inwestycji w agregaty kogeneracyjne stawia Enerię w pozycji jednego z liderów branży energetyki alternatywnej. Lata doświadczenia, a także współpraca z najlepszymi producentami silników i podzespołów na Świecie sprawiła, że specjaliści firmy stawiani są za wzór do naśladowania. Dość powiedzieć, że łączna suma mocy liczona wraz z projektami, które są ciągle w fazie realizacji wynosi niemal 150 MWe. Miejskie ciepłownie i elektrociepłownie, duże zakłady przetwórstwa spożywczego ale też firmy z branży produkcyjnej, do tego szklarnie, a nawet szpitale – wszystkie te instytucje na terenie całej Polski z powodzeniem korzystają z dobrodziejstw, jakie niosą za sobą inwestycje w wysokowydajne agregaty kogeneracyjne od Enerii. Wśród korzyści, wymienia się przede wszystkim zbilansowaną i niskokosztową produkcję energii, która nie tylko ma za zadanie wspierać, ale niekiedy także po prostu zastąpić tę pochodzącą z sieci przesyłowej. W wielu przypadkach może ona także pełnić funkcję zapasowego układu, który rozpocznie pracę niezwłocznie po wystąpieniu przerwy w dostawie prądu z sieci. Największym atutem oferty Enerii jest jej kompleksowość. Oznacza to, że klient otrzymuje pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Począwszy od odpowiedniego planowania, poprzez realizację i bieżący serwis, a skończywszy na ciągłym wsparciu technicznym i monitorowaniu parametrów układu.

- R E K L A M A -

Zacząć od podstaw

W przypadku pozytywnej decyzji dotyczącej inwestycji w kogeneracyjne układy gazowe, warto wziąć pod uwagę szereg okoliczności. W pierwszej kolejności należy wykonać jednak dokładną diagnostykę i analizę możliwości produkcyjnych w zakresie energetyki zakładu. Wówczas otrzymujemy dane, pozwalające odpowiednio zaplanować układ i w optymalny sposób dobrać jego komponenty. Z pomocą przychodzą tu specjaliści Enerii, którzy dzięki swojej wiedzy mogą bardzo dokładnie przeanalizować stan wewnętrznej sieci oraz zaproponują najbardziej właściwe rozwiązanie. Szczególny charakter wielu układów kogeneracyjnych sprawia, że inwestycja ta jest niezwykle mobilna i kompaktowa – doskonale sprawdzi się niezależnie od zastanych warunków w zakładzie warunków. Dzięki dużej elastyczności  rozwiązań, specjaliści Enerii dopasują odpowiedni układ kogeneracyjny nawet tam, gdzie wydaje się to niemożliwe. A korzyści płynące z tego typu inwestycji są nie do przecenienia. Doskonała kultura i wydajność pracy urządzeń, łatwość w obsłudze i szeroka oferta serwisowa to atuty, wobec których nie można przejść obojętnie. 

Regularny serwis kluczem do sukcesu

Bogata baza serwisantów, pracujących w trybie 24/7, którzy używają wyłącznie oryginalnych, nowych części od producenta sprawiają, że układy kogeneracyjne wykonane przez Enerię są otoczone odpowiednią opieką. Regularnie przeprowadzane przeglądy serwisowe i wymiany znacząco przedłużają żywotność urządzeń, które mogą pracować ze swoją maksymalną wydajnością przez długi czas. Szczegóły oferty Enerii można znaleźć na stronie internetowej https://eneria.pl/oferta/kogeneracja

materiał partnera 

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: