Kolarze przejadą przez Kutno. Miasto Róż na trasie międzynarodowego wyścigu

Kutno po raz kolejny znalazło się na mapie Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. To jedno z najważniejszych wydarzeń kolarskich w kraju zawita do Miasta Róż pod koniec czerwca.

- R E K L A M A -

Kolarze przyjadą do Kutna 28 czerwca 2023. W Mieście Róż będzie meta drugiego etapu. Kolarze mają przejechać ze Zgierza do Piątku, a następnie do Kutna. Trasa ma obejmować m.in. ul. Sklęczkowską, Łąkoszyńską, Troczewskiego, Al. ZHP i Jana Pawła II (meta). Dekoracja ma odbyć się na Placu Wolności.

O szczegółach poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej prezydent Kutna Zbigniew Burzyński.

Kierowcy w Kutnie tego dnia muszą spodziewać się sporych utrudnień w ruchu. O zmianach organizacji w jeździe po mieście będziemy informować na bieżąco, bliżej terminu Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

- R E K L A M A -

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków to przedsięwzięcie o randze międzynarodowej, rozgrywane od ponad ćwierćwiecza, które na dzień dzisiejszy jest jedną z ważniejszych imprez kolarskich w kraju.

Przypomnijmy, w 2021 z Kutna startował drugi etap 32. Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków. Kolarze ścigali się wówczas na prawie 100-kilometrowej trasie z Kutna do Płocka z lotnym finiszem w Gąbinie.

Zobaczcie zdjęcia:

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: