Kolejna sparingowa wygrana KS-u Kutno, dużo testowanych zawodników

W swoim drugim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze KS-u Kutno wygrali na wyjeździe z III-ligowym Pomarzaninem Toruń 2-0.

W swoim drugim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarze KS-u Kutno wygrali na wyjeździe z III-ligowym Pomarzaninem Toruń 2-0.

W składzie kutnowskiej drużyny pojawiło się sporo nowych twarzy, sztab KS-u testuje wielu zawodników, którzy mogą wiosną zasilić skład trzecioligowców z Kościuszki 26. Jednym z nich jest Jarosław Szyc, który w 65. minucie wpisał się na listę strzelców i ustalił wynik na 2-0 dla kutnian.

- R E K L A M A -

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że aura posuła widowisko, bo opady śniegu nad Toruniem sprawiły, że boisko nie było do gry w piłkę tylko bardziej jazdy na łyżwach. Ale obie drużyny miały takie same warunki i dały radę. Sam sparing oceniam na plus. Pracujemy nad pewnym fragmentem gry i zaczyna się to dobrze układać. Do optymalnej formy jeszcze długa droga, ale wierzę, że z każdym kolejnym tygodniem nasza dyspozycja będzie rosła – powiedział Panoramie Dominik Tomczak, trener KS-u Kutno.

Szkoleniowiec III-ligowców z Kutna zapowiada, że lada chwila zapadną decyzje, co do transferów.

- R E K L A M A -

Po dzisiejszym meczu będziemy podejmować decyzje, którzy zawodnicy zostaną, a z którymi będziemy się żegnać. Obserwowaliśmy testowanych piłkarzy przez dwa tygodnie i wiemy, czego możemy się po nic spodziewać. W najbliższych dniach poinformujemy o pierwszych transferach –zapewnia trener Tomczak.

Pomarzanin Toruń 0-2 KS Kutno
17′ gol samobójczy, 65′ Szyc

KS Kutno (wyjściowy): Wolański – Wielgus, Rokosz, Kowalczyk, Szarpak, Kasperkiewicz, testowany, Kralkowski, Dynel, Świątczak, Marcioch; rezerwowi: Sokołowicz – testowany, Szyc, Sobczak, Szczytniewski, Dąbrowski, Okachi, Dubiel, Klepacki, Kacela, Broź;

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: