reklama
reklama

Kolejne miejsce dla uchodźców z Ukrainy w powiecie kutnowskim. Odwiedził je starosta Kowalik [ZDJĘCIA]

Starosta Kutnowski Daniel Kowalik spotkał się dziś z przedstawicielami Urzędu Gminy Krośniewice w nowo powstałym punkcie zakwaterowania uchodźców z Ukrainy. Został on utworzony dzięki przekazanemu przez Starostwo Powiatowe w Kutnie sprzętowi kwatermistrzowskiemu w postaci łózek, materacy, czy koców

– Dziękuję Pani Burmistrz Katarzynie Erdman oraz jej współpracownikom za pełne zaangażowanie w realizację tego zadania. Punkt jaki został utworzony zapewni przybyłym osobom ciepłe schronienie i przede wszystkim bezpieczeństwo, którego tak bardzo teraz potrzebują – mówi Daniel Kowalik, Starosta Kutnowski.

- R E K L A M A -

– Gdyby nie pomoc obecnego tutaj Pana Starosty oraz całego Zarządu Powiatu Kutnowskiego Gmina Krośniewice nie byłaby w stanie zapewnić tak dobrze przygotowanego punktu zakwaterowania. Łóżka, materace i pozostały sprzęt kwatermistrzowski, który otrzymaliśmy od Starostwa Powiatowego w Kutnie jest darem, za który z całego serca dziękujemy – dodaje Katarzyna Erdman, burmistrz gminy Krośniewice.

Osoby przebywające w punkcie zakwaterowania będą miały dostęp do łazienki, kuchni, wspólnej przestrzeni sypialnej oraz mediów.

- R E K L A M A -

(Źródło: Starostwo Powiatowe w Kutnie)
- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: