reklama

Kolejne mocne granie w CTMiT. Wyjątkowy koncert dla „Cinkciarza” – ZDJĘCIA

Orgasmatron – Tribute to Lemmy & Motörhead + Tenebris w Kutnie! W weekend odbył się koncert dedykowany RIP Markowi „Cinkciarzowi” Błaszczykowi.

- R E K L A M A -

10 lutego w CENTRUM TEATRU MUZYKI I TAŃCA w Kutnie przy ulicy TEATRALNEJ 1 odbył się wyjątkowy koncert. Wystąpił ORGASMATRON – TRIBUTE TO LEMMY & MOTÖRHEAD w składzie, którego występują tacy znani muzycy jak TITUS (ACID DRINKERS) – gitara basowa i wokal, WOJCIECH HOFFMANN (TURBO) – gitara czy MACIEJ JAHNZ (FLAPJACK). 

Przed ORGASMATRON wystąpiła łódzka formacja TENEBRIS w składzie której na gitarze i wokalu udziela się PRZEMYSŁAW SZYMANIAK „SIMON” (były basista PANDEMONIUM) wykonujący eclectic post death metal.

- R E K L A M A -

Ciekawostką historyczną jest to, że TOMASZ PUKACKI „TITUS” odbywał służbę wojskową na Sklęczkach w latach 1987-1988 i pogrywał sobie muzycznie tam z MARKIEM BŁASZCZYKIEM „CINKCIARZEM” (R.I.P.) oraz GRZEGORZEM ŁUKASIEWICZEM. Po 36 latach doszło do spotkania TITUSA oraz GRZEGORZA! Koncert prowadził MACIEK KIERZKOWSKI.

Organizatorami koncertu byli: ANTI-VIOLENT AGENCY MAREK I KINGA KURNATOWSCY, KUTNOWSKI DOM KULTURY, STOWARZYSZENIE KUTNOWSKA KUŹNIA KULTURY ORAZ AGNIESZKA BREGIER 

- R E K L A M A -

Zdjęcia: Tomasz Skuza


- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: