reklama
reklama

Kolejne oświadczenie ws. happeningu poświęconego pedofilii w kościele. Głos zabierają Młodzi Demokraci

Happening Lewicy z zeszłego tygodnia sprawił, że dziś mamy prawdziwy dzień oświadczeń. Jako pierwsi oświadczenie wydali organizatorzy akcji „Stop pedofilii w kościele”, później głos zabrali przedstawiciele PiS-u, a teraz stanowisko w sprawie zajęli Młodzi Demokraci z Kutna.

Oto oświadczenie, jakie wpłynęło do naszej redakcji:

- R E K L A M A -

Wolność słowa i wolność do wyrażania osobistych przekonań to nadrzędne wartości wyznawane przez wszystkich Młodych Demokratów. Wyrażona opinia przez naszą koleżankę, na którą powołuje się PiS jest Jej prywatnym stanowiskiem w tej sprawie i nie odzwierciedla stanowiska Młodych Demokratów.

Lecz jako stowarzyszenie nigdy nie zezwolimy na ukrywanie tego okropnego czynu. Jest to okropne przestępstwo, z którym należy walczyć adekwatnie do prawa. Jednak czytając oświadczenie Prawa i Sprawiedliwości można odnieść mieszane uczucia.

- R E K L A M A -

Zamiatanie pod dywan to nie tylko ukrywanie dowodów i samych pedofili, ale też brak konkretnego działania w kwestii osądzenia pedofili. Minister Sprawiedliwości, Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro wiele obiecywał w tej sprawie. Komisje, postawienie przed sąd winnych, lecz nic takiego się nie stało.

Komisja co prawda została utworzona, w zeszłym roku, ale przez długi czas nie podejmowała żadnych decyzji ani nie wypełniała obowiązków, które do niej należą. Wnioski nasuwają się same , że obóz rządzący nie chce ukarania tych co na to zasługują. Od dawna bowiem wiadomo o jawnych powiązaniach PiS-u z polskim klerem, który już niejednokrotnie okazywał swoją sympatię do rządu.

- R E K L A M A -

Dopiero wczoraj, rok po zapowiedzi Sejm przypomniał sobie o komisji ds. pedofilii, rok po tym kiedy uchwalono ustawę o komisji do spraw pedofilii rządząca większość nie zrobiła nic, by te komisję powołać.

Zarząd Młodych Demokratów

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: