reklama
reklama

Kolejne spotkanie kandydata na wójta gminy Kutno Roberta Baryły z mieszkańcami – FOTO

Kampania przed drugą turą wyborów powoli dobiega końca. W ostatnich dniach kandydat na Wójta Gminy Kutno Robert Baryła kontynuował swoje spotkania z mieszkańcami i pojawił się w Bielawkach. Co było tematem rozmów?

- R E K L A M A -

Na początku Robert Baryła podziękował mieszkańcom za udział w wyborach i za oddane na niego głosy, a także pogratulował nowo wybranym radnym Gminy Kutno, który także przyszli na spotkanie.

W pierwszej części kandydat mówił o swoim programie wyborczym, o licznych przeprowadzonych rozmowach, z których na pierwszy plan wysuwają się potrzeby w zakresie rozwoju infrastruktury, szczególnie w postaci dobrych dróg i chodników.

- R E K L A M A -

Z uwagi na ostatnie wydarzenia, kandydat ponownie zdementował nieprawdziwe plotki na temat zatrudnienia ustępującej wójt. W drugiej części spotkania to mieszkańcy zadawali pytania oraz zwracali uwagę na potrzeby lokalnej społeczności.

Wśród tematów pojawiły się kwestie zbyt rzadkiego odbioru odpadów, potrzeby budowy świetlicy wiejskiej m.in. w Bielawkach i w Lesznie, rozbudowa sieci gminnej kanalizacji. Mieszkańcy wyrazili również oczekiwanie, że wójt będzie dla nich dostępny „od ręki”, a nie na zapisy z dużym wyprzedzeniem. Kandydat zadeklarował, że jeśli wygra to drzwi wójta będą zawsze otwarte dla mieszkańców.

fot. nadesłane

- R E K L A M A -

Polecamy:

Nie przegap: